ajutor fetelor :(

Discutii generale despre video chat . Aici este locul pentru intrebari , raspunsuri , comentarii si sfaturi legate de video chat .

Moderator: Alexiss

Re: ajutor fetelor :(

Mesajde theselby » Sâm Sep 08, 2012 3:35 pm

finallysomegoodnews.thanksgod.leaveuspleasenow.thanksforyourcooperation.icangobacktomyworknowasihavenomoredesiretoclickrefreshonthisforum.iamafreepersonnow
Studio video-chat IASI - CHATLIVE | http://chatlive.ro
Documentatie videochat | http://documentatie.chatlive.ro
theselby
Cunoscator
Cunoscator

Mesajde Lissabeta » Dum Sep 09, 2012 4:24 pm

nu am rezolvat o cu x love,mi a spus sa mi intreb fostul studio manager de contul meu si cum nu o sa ma injosesc sa ma duc acolo,da l incolo de site,s o rezolva el odata si odata.Am ajuns la concluzia ca s altele mai importante in viata decit un cont pe un site de chat si,vorba lui snowflower,odata ce mi merge bine pe streamate,cam hot,etc....prea ajunsesem sa pun mult suflet ptr acest site,pina la urma e ceva virtual.Mai spunea goagalina sau nu stiu sigur cine ca ''niciodata nu i bine sa te atasezi prea mult de un site''Felicitari ptr cine a spus asta,este foarte adevarat.Nu am scris aici,acum ptr ca as vrea sa continui la nesfirsit aceast subiect,nu am nevoie sa mi raspundeti,doar sa spun ca,se pare ca nu as fi banata dar si asa ,decit sa depind iar de acel om ptr un cont pe x love ptr mine e ca si cum as fi banata.Chiar daca m ati jignit cu totii,chiar daca,eu,poate am scris mesaje interminabile si fara noima,dar esenta lor era adevarata,am ajuns la o concluzie:sint alte lucruri importante in viata,in viata asta reala,decit 1,2 siteuri pe care nu poti lucra.Sanatate si succes la toata lumea in ceea ce faceti.Probabil ca voi mai reveni cu vreun mesaj la vreun alt topic,dar in privinta la acest site,niciodata{nu am nimic impotriva studiourilor,faptul ca m-am complacut sa lucrez la acel studio,la acel om,este greseala strict a mea}
Lissabeta
Instructor
Instructor

Mesajde SweetParish » Joi Sep 20, 2012 11:39 am

Buna.va rog frumos sa ma scuzati ca scriu unde nu trebuie dar vb dupa telefon si nu gasesc unde sa incep un nou topic...asa ca dc vreunul din admini e dragut si ma iarta..il rog sa imi mute postarea.as dori sa stiu un studio de videochat bun in sectorul 6 in special militari.multumesc frumos si o zi buna.
SweetParish
Incepator
Incepator

Mesajde sunway » Sâm Dec 08, 2012 4:29 pm

asa cevaaaa....chiar m-ai tinut busy citind toate posturile tale...si de curiozitate am intrat sa vad ce minunatie de mature esti..no offence..imi rasuna in minte..maxim 6 cai:)))))
sunway
Incepator
Incepator

Mesajde virtualstudio » Dum Dec 09, 2012 2:09 am

Lissabeta scrie:pochaontas,uite ca exista fete ca mine,chiar daca am fost la mature,sint fetita inca,.Eu am spus ca acu lucrez pe streamate si mi merge bine,recunosc clientii sint mult diferiti ca cei de pe x love,mult trafic,siteul nu este asa exigent,dar pe mine ma mira cum pot sa i fraieresc pe astia de pe streamate{clienti}adica pot face fake,nu mi cer gros plan ca pe x,si parca sint mai manierati si tin mai mult un pvt.Eu obisnuita cu ai mei,francezii,mi se pareciudat cum ,de ex,un membru m a tinut 40 min fara sa bag nimic,doar sa vb si sa ma mingii.Pai aveam un client pe x,care imi intra mereu sa ma intrebe daca am caramida sa mi o bag in cul,asta dupa ce m a pus sa bag sticla de lenor,galetusa de iaurt,sticla de 2 l de cola,etc{lenor de 2 l},eu clienti din astia aveam,gen,si ti spun eu ca sint cam80% pe x love,poate si mai bine.Cu toate astea,ceea ce fac eu,si pe streamate,am avut odata18 in pvt,s o fi gindit saracii clienti,''ia sa vad ce poate face nebuna asta?''Recunosc,lucrind o perioada lunga cu clientii francezi,e normal sa nu mai fiu intreaga...la minte,cine cunoaste siteul bine poate confirma

Nasol este ca nu a inventat Lenor sticla de 2 litri, dar nu-i nimic, cred ca te vor rasplati cu o sticla de 3 litri, editie limitata, pentru ca le-ai oferit aceasta idee splendida cu care vor da gata piata si vor depasi concurenta....
Succesuri fata !
Videochat Galati -
http://www.CamVideo.ro
0748.400.200
virtualstudio
User activ
User activ

Mesajde LauraSS » Lun Iul 29, 2013 11:09 am

Daca vreti poze profesionale, va recomand niste fotografi foarte priceputi ( Fotographics.ro), site-ul lor este inca in constructie, insa ii puteti gasi pe facebook la acesta adresa https://www.facebook.com/fotographics.ro. In plus, ei va pot ajuta si cu un profl profesional de MFC. Puteti cere o oferta de pret la adresa de mail.

office@fotographics.ro
LauraSS
Incepator
Incepator

Mesajde corina2288 » Dum Aug 04, 2013 5:05 pm

si eu am patit la fel,si la inca 2 colege, ,aveam vreo 600 dolari in cont,iar altul 400 si nu neau mai trimis bani, dupa ce faci o suma mai mare iti ichid contul pentru o greaseal minorau sau ceva ce ai facut in primele zile,iar motive care nu au treaba cu regulamentul lor.asa ca aveti grija cu acest site ca e plin de (tepari):) .si mia mai zis ca ma da si in judecata pentru probleme provocate sitului,auzi.asa ca mai treuie sa vin si cu bani de acasa daca esti prea obraznic si te iei cu ei.cunosc peste 15 situri care sunt foarte bune,si mai vechi decat asta dar nu isi permit sa faca asa ceva,dupa ce inchid un cont iti trimit bani,doar stremray e singurul care mai procedeaza in felul asta.mult noroc
corina2288
Incepator
Incepator

Anterior

Înapoi la Discutii generale