Bongacams.com

Discutii generale despre video chat . Aici este locul pentru intrebari , raspunsuri , comentarii si sfaturi legate de video chat .

Moderator: Alexiss

Bongacams.com

Mesajde modelincepator » Dum Mar 18, 2012 6:20 am

Ok..am inceput eu un nou tpoic cu Bonga..k sa se gaseasca mai usor aici info despre site-ul asta ''minune''...buun..am si eu o intrebare..cum il gasesc p nenea admin? sau support-ul lor ceva..? a fost admin-ul la mine in public..dar cateva min..si as vrea sa l intreb o kestie :) Mersi!
'' Don't ever let somebody tell you... You can't do something. You have a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you YOU can't do it. If you want somethin', go get it. PERIOD.'' -Will Smith
modelincepator
Instructor
Instructor

Re: Bongacams.com

Mesajde russiantonik » Dum Mar 18, 2012 1:52 pm

ce poti sa zici despre site?
sunt membri pe acolo?
russiantonik
Profesionist
Profesionist

Mesajde modelincepator » Dum Mar 18, 2012 6:57 pm

Da..e ok.Membri sunt. multi sunt beggari dar nu mi-am format o parere pertinenta, pt k am stat doar o ora jumatate, timp in care am facut 10E, doar din tips-uri..eu am inkredere in site-ul asta..pare destul de promitator..pt k membri sunt multi, iar modele f putine, si daca iti faci un profil beton ai sanse sa iesi in evidenta din prima..DA, seamana cu MFC-ul, dar acolo membrii mi se par mai pretentiosi si mai destepti..pe cand aici ti-i poti educa cum vrei daca ai experienta..O sa-i acord atentie maxima adik 5-6 ore pe zi..si o sa astept perioada platii sa vad daca imi mai bat capul cu el sau nu :rock: .Sunt constienta k o sa fie greu la inceput..dar nu-i nimik.Asa mi-a fost si pe Jasmin si MFC..ma inarmez cu multa rabdare si munca..om trai si om vedea c va fi ;) .Va tin la curent.De asta am si deskis topic-ul asta, k sa mai postez cand si cand despre Bonga, o data la cateva sesiuni. :drinkers: . Un lukru e sigur: pe site-ul asta nu m-am pliktisit in asteptarea membrilor k in unele zile pe MFC (..tot timpul ai cu cine vorbi; sunt si unii membri deghizati in guesti,care apoi isi schimba id-ul).
'' Don't ever let somebody tell you... You can't do something. You have a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you YOU can't do it. If you want somethin', go get it. PERIOD.'' -Will Smith
modelincepator
Instructor
Instructor

Mesajde Kori » Dum Mar 18, 2012 7:27 pm

La mine sta adminul in camera de m-am plictisit de el. L-am intrebat care e faza cu payout-ul si mi-a spus ca se face saptamanal odata ce ai atins pragul de 50 de euro si plata se face saptamanal in fiecare luni/marti. De exemplu daca azi ai atins pragul pana la ora 23:59 maine sau poimaine cel tarziu ai banii in cont.

Pana acum toate bune, mi-a spus si ca stafful de la programare lucreaza sa aduca mai mult trafic pe site si ca asta va progresa in timp.
SI VIS PACEM, PARA BELLVM dacă vrei pace, pregătește-te de război – Vegetius
Kori
User Avansat
User Avansat

Mesajde modelincepator » Dum Mar 18, 2012 8:24 pm

Super :cool: .Orikum..o sa ii dau putina incredere site-ului si nu o sa disper daca o sa fie nopti in care n-o sa fac bani...pt k e la inceput..si pt un site nou are totusi trafic bunicel :supz: .Am trait si vremuri mai grele cu un site cand eram la imceput (pe Jasmin) si cu timpul..cu munca si ambitie a fost bine pana la urma, asa ca..go Bonga ;) .Macar vad ca ei din support se intereseaza cat de cat de noi si de parerea noastra.: eu aseara cand am intrat on , a venit admin-ul si m-a intrebat daca am nelamuriri; am intrebat de bani..de traffic bla bla bla si cand am ajuns la partea mea preferata: ''can i curse the members or kick them out?'' :finga: , el a raspuns DA :lol: .Maaaare bucurie mi-a facut! :smt003
modelincepator
Instructor
Instructor

Mesajde elena_anna » Dum Mar 18, 2012 9:08 pm

am si eu cont aici si am intrat de vreo 2 ori cate 15 minute timp in care am facut vreo 6usd:)) vreau mai intai sa primesc primii banuti apoi..daca este totul ok cu plata cred ca ii voi acorda mai multa atentie:)) succes fetele...
elena_anna
User Avansat
User Avansat

Mesajde NCG » Mar Mar 20, 2012 9:10 pm

Fetelor...cum e cu bonga?Voi ce preturi aveti pentru flashing..ca vad ca fetele astea au pe aici 5-10 tokens.Ceea ce mi se pare putin.
A primit cineva banii?
Si inca ceva..tot ce arata la earnings sunt banii mei nu?
Pace!
NCG
Cunoscator
Cunoscator

Mesajde modelincepator » Mar Mar 20, 2012 10:02 pm

Da...am intrat de cateva ori..si nu prea imi place.prea multi beggeri 99.9% din vizitatori...au optiunea de a trimite pm ORICIne, ceea ce e ffff enervant.. :smt011 ..bani,..am facut 20$ dar nu am avut rabdare sa stau prea mult.Nu prea am rabdare sa apara salvatorul.Trafic este, dar cam degeaba. Raportul beggar-ilor / membri platitori: 90%-20%. Bafta all ;)
modelincepator
Instructor
Instructor

Mesajde NCG » Mar Mar 20, 2012 10:19 pm

Da..tocmai m-am convins de asta..am stat 30 de minute si m-am c***cat in el.am facut si eu 1 token hahahaha
Pace!
NCG
Cunoscator
Cunoscator

Mesajde modelincepator » Mar Mar 20, 2012 11:39 pm

Am vrut sa scriu 90%-10% hahaha :lol:
modelincepator
Instructor
Instructor

Mesajde xoxox » Mie Mar 21, 2012 6:11 pm

La mine a intrat azi adminul si mi-a zis ca cica am sunetul prea tare sa-l dau mai incet apoi mi se intrerupea chatul intr-una, cica "you are offline now", am intrat de vreo 5-6 ori si tot de atatea ori mi s-a intamplat asa la cateva secunde dupa ce intrasem online, oare este posibil sa-mi fi intrerupt adminul chatul intentionat>? :cry:
xoxox
User activ
User activ

Mesajde elena_anna » Joi Mar 22, 2012 7:10 pm

cum este fetelor acest site minune????? :)))) cum va mai merge?
elena_anna
User Avansat
User Avansat

Mesajde NCG » Joi Mar 22, 2012 7:31 pm

Parerea mea- e praf!!!!!!
Pace!
NCG
Cunoscator
Cunoscator

Mesajde melisa_alexa » Joi Mar 22, 2012 9:30 pm

si la mine la fel stau degeaba sunt multi membri care au tokens si vor toate pe tava..... si nu prea ai pvt acolo ei vor cu 5 tk sa faci si show multi cersetori acolo..... nu am timp sa stau sa educ prosti
melisa_alexa
Cunoscator
Cunoscator

Mesajde modelincepator » Vin Mar 23, 2012 1:24 am

Nu ma mai intorc acolo....nu se merita!!!! daca vreau beggers stau pe Jasmin..k macar astia au trafic si membrii au mai mult de 5$ :lol: .Regret k mi-am pierdut cateva nopti pe el.Sa-l descriu in 3 cuvinte:PIEREDERE DE TIMP !!!!!
modelincepator
Instructor
Instructor

Următorul

Înapoi la Discutii generale