chaturbate

Comentarii site-uri de video chat . O lista intreaga de site-uri si comentarii despre acestea .

Moderator: Alexiss

chaturbate

Mesajde didi.diana » Dum Ian 22, 2012 3:25 am

lucreaza cineva pe site'ul asta?
didi.diana
AWStudent
AWStudent

Re: chaturbate

Mesajde virtualstudio » Dum Ian 22, 2012 11:31 pm

Poate ca lucreaza, poate ca nu.
Chaturbate.com este un site de videochat pentru modele precum angajata primariei din Bacau, Kim.
Mai exact, poti face broadcast de oriunde, si sa primeste tipsuri de la vizitatori, tips-uri pe care le vei putea converti in bani mai tarziu.
Este exact acelasi lucru ca si www.Cam4.com , site-ul pe care lucra angajata "Kim" din Bacau... daca nu cumva o fi tot o clona a Cam4.com .
Videochat Galati -
http://www.CamVideo.ro
0748.400.200
virtualstudio
User activ
User activ

Mesajde andreejustme » Lun Ian 23, 2012 3:53 pm

Stie cineva ce metoda de plata foloseste acest site.Si care e moneda ?
andreejustme
User Avansat
User Avansat

Mesajde didi.diana » Mie Ian 25, 2012 2:33 am

Andreea e gen mfc cu tokensi si pvt e la fel ca pe mfc 60 de tks pe min. Din cate stiu si sper sa nu ma insel au payoneer
didi.diana
AWStudent
AWStudent

Mesajde Jobs4Adults.com » Joi Feb 23, 2012 12:30 am

Chaturbate e ca MFC si Cam4. Multe modele au conturi pe toate 3, dar daca "tragi cu ochiul", cele mai multe tokens-uri se primesc pe Chaturbate:

http://chaturbate.com/affiliates/in/PFm ... swantedaws

Da, e o "clona" a Cam4, dar o clona mult mai performanta:
- Cam4 1 token = 1 cent; Chaturbate 1 token = 5 cents.
- Cu Chaturbate poti castiga si din Programul de afiliere atragand alte Modele ori Membri platitori, cu Cam4 nu iar MFC mi se pare ca platesc 3 dolari de Membru/Model recomandat.

Daca analizati cu Alexa.com, MFC si Cam4 au niste traficuri mult mai impresionante decat Chaturbate, insa probabil Chaturbate investeste mai multi bani in trafic mai de calitate!

Dar, ca oriunde, conteaza sa fii pe webcam "la program" zilnic si sa iti fidelizezi clientii, ceea ce nu se petrece chiar peste noapte...

Bonus: Pe Chaturbate te inscrii in 2 min si primesti aprobarea in mai putin de 24 de ore!
Cel mai profitabil site de videochat!> click CHATURBATE < BEST Site 4 Webcam Models!
Luca @ AWSummit.com | Yahoo & Skype messenger ID: jobs4adults | MegaCamStars.com
Ofer asistenta 24/24 pentru Videochat de Acasa, modelelor Incepatoare & Medii
Jobs4Adults.com
Profesionist
Profesionist

Mesajde DreamHopeLove » Mie Mar 21, 2012 7:21 am

O intrebare va rog...abia ce am facut azi cont pe chaturbate..toate bune si frumoase..am adunat si ceva tokensi..doar ca, din greseala am dat convert..e ok? poti convertii tokensii dupa fiecare zi de lucru, pentru a avea o statistica mai simpla sau doar la sfarsitul perioadei???
Mersi in avans! ;)
DreamHopeLove
User activ
User activ

Mesajde NCG » Mie Mar 21, 2012 8:57 am

Este de recomandat sa convertesti tokensii dupa fiecare zi.Deci nu ai gresit cu nimic.Poti sa ii lasi si asa neconvertiti. ;)
ideea e ca pe 15 seara sa ai tot tokensii tranformati in $,altfel nu iti pot trimite banii.Succes!
Pace!
NCG
Cunoscator
Cunoscator

Mesajde NCG » Mie Mar 21, 2012 9:10 am

Ah,scuze,pe 31 seara hahaha :lol: :lol: Dar si pe 15 oricum :)
Pace!
NCG
Cunoscator
Cunoscator

Mesajde DreamHopeLove » Mie Mar 21, 2012 6:54 pm

NCG scrie:Este de recomandat sa convertesti tokensii dupa fiecare zi.Deci nu ai gresit cu nimic.Poti sa ii lasi si asa neconvertiti. ;)
ideea e ca pe 15 seara sa ai tot tokensii tranformati in $,altfel nu iti pot trimite banii.Succes!

Multumesc mult. M-am linistit :lol: credeam ca am facut vreo gafa...dupa prima zi lucrata pe el, sunt socata :rolleyes: trafic imens,tokensii vin fara prea mari eforturi...si banuiesc ca sunt seriosi si cu plata :supz:
DreamHopeLove
User activ
User activ

Mesajde melisa_alexa » Joi Mar 22, 2012 3:07 am

Fetele astia nu folosesc si ei un program.... nu stiu dar se vede camera ca dreacu si totusi am c910 loghitech.... se vede urat oare din ce cauza nu stiu si daca intru fara sa stau si pe celelalte tot asa se vede nu stiu la voi cum se vede ?
melisa_alexa
Cunoscator
Cunoscator

Mesajde modelincepator » Joi Mar 22, 2012 3:31 am

Asa se vede si mai si cade site-ul din cand in cand :lol: zici k e din epoca de piatra.Park n ar face bani :rolleyes:
'' Don't ever let somebody tell you... You can't do something. You have a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you YOU can't do it. If you want somethin', go get it. PERIOD.'' -Will Smith
modelincepator
Instructor
Instructor

Mesajde DreamHopeLove » Joi Mar 22, 2012 4:32 am

Lamuriti-ma si pe mine, va rog!...de ce din peste 50 % din camerele pe care le-am vizitat de pe chaturbate..modelele nu accepta tips-uri..care e faza? Le plateste site-ul pe ora, sau? mi se pare aiurea ca toti membrii sa fie claie peste gramada in camere la unii care fac totul moka...sau ma rog, cati "bolnavi" sa fie care sa isi piarda noptile pentru a o f..e pe nevasta`sa doar de dragul situatiei..Ciudat!
DreamHopeLove
User activ
User activ

Mesajde modelincepator » Joi Mar 22, 2012 4:49 am

Inca nu le-au fost conturile aprobate dar ele transmit orikum..probabil sa vada traficul etc..asa am patit si eu..nu stiam pana nu mi-a zis un membru:)) ma intrebam de ce nu pot primi bani dar pot trasnmite??? si am primit rasp..DUPA ce li se aproba contul vor putea primi si bani (scrie si pe site).Bafta! :drinkers:
'' Don't ever let somebody tell you... You can't do something. You have a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you YOU can't do it. If you want somethin', go get it. PERIOD.'' -Will Smith
modelincepator
Instructor
Instructor

Mesajde Jobs4Adults.com » Joi Mar 22, 2012 7:05 am

DreamHopeLove > Chaturbate sunt FOARTE SERIOSI cu plata, nu mi-au gresit nici cu un cent de cand lucrez cu ei! :) In schimb cu alte situri, unele consacrate (nu zic care ...), am mai avut "discutii" cu administratorii privind comisioanele mele ca afiliat/studio sau ale modelelor....Si eu am fost ca si tine "socat" de ce bani fac unele modele, mai ales ca asa cum am mai zis, unele sunt deja staruri cunoscute pe alte situri de gen, iar Chaturbate, asa cum zicea cineva, la prima vedere nu impresioneaza, ba chiar impresioneaza negativ si "parca n-ar face bani sa faca si ei o interfata mai calumea" :) Insa Chaturbate sunt SIMPLI si EFICIENTI, ei au inteles ca Modelele au nevoie de o metoda rapida si simpla de inscriere si Labagii nu vor sa vada "stelute si luminite ca alte situri frumoase", ei au la fel nevoie sa se inscrie repede si sa cheltuiasca banii usor.

Multe modele "nu accepta tokens" pentru ca ori sunt Exhibitionisti (le place doar "sa se arate", nu vor bani!), ori nu le-a fost aprobat inca acel cont ca sa primeasca Tokens. Daca nu va e aprobat contul in 24 de ore, insistati cu mesaje la support@chaturbate.com pana vi se raspunde (cu mine au fost foarte prompti tot timpul).

In plus, multe alte modele "par ca nu primesc tokens" fiindca nu stiu sa fixeze un Goal si sa "anime" clientii "albastri" sa arunce tokens....Chaturbate are insa o facilitate foarte puternica: Administratorii cu culoare "rosie" care nu doar ca anima clientii sa plateasca, dar ii baneaza pe cei care sunt nesimtiti ori fac cereri fara sa plateasca, ba chiar mai dau si ei tokens!!!! :)
Cel mai profitabil site de videochat!> click CHATURBATE < BEST Site 4 Webcam Models!
Luca @ AWSummit.com | Yahoo & Skype messenger ID: jobs4adults | MegaCamStars.com
Ofer asistenta 24/24 pentru Videochat de Acasa, modelelor Incepatoare & Medii
Jobs4Adults.com
Profesionist
Profesionist

Mesajde DreamHopeLove » Joi Mar 22, 2012 1:25 pm

Ma gandeam eu ca sunt seriosi si cu plata....e un site foarte bine gandit si "bate" multe alte site-uri celebre intradevar. O sa ii acordam mai multa atentie ca merita din plin. Bafta all!!
DreamHopeLove
User activ
User activ

Următorul

Înapoi la Site-uri video chat