CHATURBATE

Discutii generale despre video chat . Aici este locul pentru intrebari , raspunsuri , comentarii si sfaturi legate de video chat .

Moderator: Alexiss

Cum sa faci 520$ in 40 de de minute?????

Mesajde Jobs4Adults.com » Sâm Apr 21, 2012 3:50 pm

Cum sa faci 520$ in 40 de de minute?????

Simplu: te inscrii pe Chaturbate....:D

Cerinte:
- minim 53 de ani;
- chef de MUNCA!
- personalitate....placuta (mult zambet + voie buna);
- chef de...joaca...;)

Imagine

Room-ul doamnei e mai jos, si e foarte des online, mai ales ZIUA (in amiaza mare;), cand majoritatea modelelor (romance, dar nu neaparat), se plang ca nu fac bani (cu Chaturbate, dar nu neaparat):

http://chaturbate.com/affiliates/in/LQp ... =funroom41

Sanatate si...pensie usoara!

:supz:

PS...Doamna mai are un sfert de ora si ajunge la 15.000 tokens = 750$, aproape cat un salar de medic chirurg in Romania....Si eu care cand eram mic visam sa ma fac ginecolog (de femei)....
Cel mai profitabil site de videochat!> click CHATURBATE < BEST Site 4 Webcam Models!
Luca @ AWSummit.com | Yahoo & Skype messenger ID: jobs4adults | MegaCamStars.com
Ofer asistenta 24/24 pentru Videochat de Acasa, modelelor Incepatoare & Medii
Jobs4Adults.com
Profesionist
Profesionist

Re: Cum sa faci 520$ in 40 de de minute?????

Mesajde elena_anna » Sâm Apr 21, 2012 7:49 pm

Jobs4Adults.com scrie:Cum sa faci 520$ in 40 de de minute?????

Cerinte:
- minim 53 de ani;
- chef de MUNCA!
- chef de...joaca...;)

Imagine

Room-ul doamnei e mai jos, si e foarte des online, mai ales ZIUA (in amiaza mare;), cand majoritatea modelelor (romance, dar nu neaparat), se plang ca nu fac bani (cu Chaturbate, dar nu neaparat):

PS...Doamna mai are un sfert de ora si ajunge la 15.000 tokens = 750$, aproape cat un salar de medic chirurg in Romania....Si eu care cand eram mic visam sa ma fac ginecolog (de femei)....

ginecolog mai e cum mai e...dar iti imaginezi ce as fi facut eu cu psihologia? fix nimic:)))
pffff.....impresionant ce a facut doamna:D...oricum, arata destul de bine la 53 de ani si stii cum este cu gaina batrana:)))
elena_anna
User Avansat
User Avansat

Re: CHATURBATE

Mesajde NCG » Sâm Apr 21, 2012 10:02 pm

Am vazut-o si eu acum ceva timp,dar nu am stat sa ma uit...desi sunt curioasa cum face de atrage lumea..Ceea ce e si mai interesant este ca nu sta dezbracata cu cracii in sus si cu un dildo intre ei,desi are peste 10.000 de tokens adunati IMBRACATA fiid..
Wow..sa tot ai noroc de asa membri hehehe :lol: :lol: Bravo ei :)
Pace!
NCG
Cunoscator
Cunoscator

Mesajde Amy » Dum Apr 22, 2012 9:09 pm

Sincer nu ma mai mira nmk..dupa tot ce am vzt pe Mfc..cum se fac banii acolo.Oricum e de apreciat!Bine zici NCG!
Amy
User activ
User activ

Mesajde Amy » Dum Apr 22, 2012 9:12 pm

App voua cum v a mers astazi?eu am stat de la 13 la 17 30 si abia am facut 30$..bn si asa decat deloc..dar abia sa indurau sa dea tip..a mers cam naspa.poate doar la mn..na sunt zile si zile.Este doar o simpla intrebare,daca nu vreti nu raspundeti,nu vreau certuri,adik cv de genul ca am venit sa ma dau mare,nu de alta,dar nu am cu ce:))

Spor la $$$
Amy
User activ
User activ

Mesajde Amazoana » Dum Apr 22, 2012 9:14 pm

dimineata 3 ore = 450 tokens
acum, nimic
Amazoana
User activ
User activ

Mesajde ByBY » Dum Apr 22, 2012 10:33 pm

In 3 ore - 70$ si m-am ofticat ca trebuia sa ies neaparat si am refuzat un privat :smt010 ,sper sa se intoarca la mn si sa nu i se para ca l-am expediat:((
Dar am avut o gramada de nervi,e un dobitoc,aveti grija la el ca se da mare patron de cazino in Vegas si pe urma cand iti da altcineva tip zice ca este el de pe alt cont si se ridica cu pretentii daca nu faci cum zice iti cere tks inapoi.
Imi pare rau ca nu i-am retinut nick-ul:(

Bafta la banutzi!
I would tell you to go fuck yourself,but I'm pretty sure you'd be dissapointed!
ByBY
Cunoscator
Cunoscator

Mesajde NCG » Dum Apr 22, 2012 11:11 pm

Fratee..pai da' pe cine crede el ca pacaleste? Sa vedem de unde isi ia el tokensii inapoi lol..daca il prind la mine in camera cu de-astea il reclam la support si ii mai dau si un mare Ban.Eu am stat azi 7 ore si am zis ca innebunesc.Ieri am facut 30 de tokens tot in 7 ore..daca va vine sa credeti... :smt013 :smt013 Deci de o saptamana merge jalnic.Am avut azi peste 300 de membri in camera si nici macar 1 token!!!!!
Ca cica de ce sa imi dea tip daca nu arat nimic! ca cica e mult 1000 de tokens pentru "naked"..auzi la ei.Si am pus eu 1000 ca nu mai merge cu 2000..am zis macar pe aia sa ii fac!!! am iesit doar cu 500...bagami-as!
Pace!
NCG
Cunoscator
Cunoscator

Mesajde modelincepator » Lun Apr 23, 2012 12:34 am

Nu dispera NCG...sunt zile si zile..uneori perioade si perioade...stii si u asta.De la 2300$ luna trecuta ( doar per 1-15 martie) am ajuns luna asta la 1300$ per trecuta si abia 500$ pana acum..deci a scazut drastic..da-i dam inainte! Ceea ce nu inteleg eu nici sa ma bati este cum rezisti (rezistati) mai mult de 4 ore in zilele execrabile :rolleyes: :shock: .Eu mai mult de 4 ore nu stau k ma ia spatele si capu' (de nervi) :lol: .Asa ca..da-i inainte cu tupeu! nu te lasa! :rock: :supz:
'' Don't ever let somebody tell you... You can't do something. You have a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you YOU can't do it. If you want somethin', go get it. PERIOD.'' -Will Smith
modelincepator
Instructor
Instructor

Mesajde ByBY » Lun Apr 23, 2012 10:04 am

NCG scrie:Fratee..pai da' pe cine crede el ca pacaleste? Sa vedem de unde isi ia el tokensii inapoi lol..daca il prind la mine in camera cu de-astea il reclam la support si ii mai dau si un mare Ban.

Prostia a fost ca ala care de fapt imi datuse tks nu zicea nimic,dupa ce s-au luat toti membrii din camera in gura cu dobitocul si i-am dat ban s-a trezit si el sa vb :-x ,bn la ce nervi aveam vroiam sa-i dau tks inapoi. Am zis ca nu ma c*c pe mn pt 50 tks,dar dupa criza mea credeam ca nici dracu nu o sa-mi mai dea nimic totusi nu a fost asa :yawinkle: spre bucuria mea:D
Dar am si eu o intrebare,voi cand va apropiati de locurile 1 si 2 la contest va deconecteaza? Pe mine ma deconecteaza mereu si incep de la 0 points iar si iar :smt012 :-x
I would tell you to go fuck yourself,but I'm pretty sure you'd be dissapointed!
ByBY
Cunoscator
Cunoscator

Mesajde model1 » Lun Apr 23, 2012 1:59 pm

eu am dat peste un membru ,caruia ii place de mine, vrea sa ma marit cu el , hahaha, imi da bani in fiecare zi , baga la tokens, de ia inebunit pe toti :)cate 100 cate 100 etc (mai sunt ametiti care dau cate 1 tk ,ai d...q , 100 tk dintr-o data mai merge dar nu 1 tk ) ,mai nou vrea sa-mi faca cadou o camera web , pt k nu am una buna.(logitech hd c910 )pe asta l-am ales eu ,nu stiu cat de buna o fi ,dar fata de ce am acum ....o sa fie super ,cred :)
Doamne, chiar incep sa progresez, se vede ! nu stau naked, nu imi arat nimic fara tk, sunt poate prea imbracata , dar sunt eu insami, naturala, zambesc,dansez,aranjata,machiata,rujata . doamne, am inceput sa ma machiez pe la 12 noaptea, ca niciodata !intr-o seara mi-a dat toti tk pt a atinge goalul ( aveam naked la sf goalului) dar el mi-a spus ca nu e nevoie sa ma dezbrac , el vrea doar sa ma ajute cu bani,si mi-a spus ca vrea sa-si cheltuiasca toti banii cu mine, hahaha. am obs ca unii membrii mai vor si altceva sa vada,in afara de vibratoare si plasticaraie. eu nu folosesc asa ceva ! sunt membrii care imi dau tk doar pt k le place de mine si spun ei arat bine ,ca sunt draguta . merge chaturbatul asta ,conteaza sa ai membrii tai ,Stiti ce am observat ? ca marea majoritate sunt americani ,in varsta,iesiti la pensie, care chiar nu au ce face si stau pe siteurile astea si arunca cu bani ...misto tare ! :)
va pup , o zi buna !
i love you $$$$$
model1
User activ
User activ

Mesajde NCG » Lun Apr 23, 2012 7:40 pm

@model1..ti-am zis eu ca va fi bine!!! ai sa vezi ca se mai aduna memberi.Unii vin,altii pleaca,altii raman..ideea e sa faci banul.
@modelincepator...Pai am stat asa mult ca am zis si eu k sunt in vacanta si sa profit.Dar exact cand stau mult,nu fac :lol: .Pai sambata am rezistat 7 ore k aproape 4 ore a fost reluare la romanii au talent si practic eram cu un ochi pe laptop si unul la tv :lol: ,dupa aia niste stiri si dupa aia un film,pe care nu am apucat sa il vad tot.duminica,a fost reluare la matserchef,dupa aia filmul de sambata seara in reluare, Romania te iubesc, iar dupa aia stiri.Si tot asa eram cu un ochi hais si unul cea :)))).Deci nu am simtit cum trece timpul.dupa stiri deja prietenul meu mi-a facut semn sa mai inchid camera aia si m-a scos aseara la niste aripioare picante la kfc ca nu am mai mancat acolo de vreo cateva luni :rolleyes: . Azi am avut ceva noroc,mi-a dat un membru tip de 1700 de tokens ca sa isi ceara scuze ca ieri a stat 4 ore in tacere si m-a privit pe degeaba :lol: :lol: :lol: :lol: am ramas tuta.Nu de marimea tip-ului,ci de bunul simt al membrului.Si in gandul meu deja imi ziceam : "te-am atras eu si pe tine :))"(doar intrasem 10 minute k sa verific mailurile si am aprins si camera,ca poate mai pica ceva :lol: ) si a picat :yawinkle: .Asta la ora 2 knd am venit de la facultate.Dupa aia am inchis si m-am bagat la somn si m-am trezit abia acu 20 de minute..deci o sa intru si eu pe treaba in vreo jumate de ora..sa vad ce dracu mai fac haha :D
Pace!
NCG
Cunoscator
Cunoscator

Re: Cum sa faci 520$ in 40 de de minute?????

Mesajde melisa_alexa » Lun Apr 23, 2012 11:41 pm

Jobs4Adults.com scrie:Cum sa faci 520$ in 40 de de minute?????

Cerinte:
- minim 53 de ani;
- chef de MUNCA!
- chef de...joaca...;)

Imagine

Bravo ei super ce pot spune... dar poate ia este de cand sa deschis chaturbate este normal sa o cunoasca nu ? normal ca are membri ei si toti o cunosc :)
melisa_alexa
Cunoscator
Cunoscator

Mesajde silwian » Lun Apr 23, 2012 11:55 pm

Spuneti mi si mie totul despre cardurile care sunt nevoie ?
adica cit platesc sa mi scot de unde cum....
silwian
Incepator
Incepator

Mesajde Jobs4Adults.com » Mar Apr 24, 2012 9:23 pm

silwian scrie:Spuneti mi si mie totul despre cardurile care sunt nevoie ?
adica cit platesc sa mi scot de unde cum....

Nu tre sa platesti nimic in videochat, iti faci cont normal pe Chaturbate, si dupa ce ai castigat minim 50$ parca, iti trimit ei gratis cardul acasa, scazand din 50$ vreo 25$ cat costa Cardul Payoneer sau Paxum (nu stiu daca cifrele sunt exacte, dar asta e sistemul).

Spor la tokens!
Cel mai profitabil site de videochat!> click CHATURBATE < BEST Site 4 Webcam Models!
Luca @ AWSummit.com | Yahoo & Skype messenger ID: jobs4adults | MegaCamStars.com
Ofer asistenta 24/24 pentru Videochat de Acasa, modelelor Incepatoare & Medii
Jobs4Adults.com
Profesionist
Profesionist

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Discutii generale