CHATURBATE

Discutii generale despre video chat . Aici este locul pentru intrebari , raspunsuri , comentarii si sfaturi legate de video chat .

Moderator: Alexiss

Re: CHATURBATE

Mesajde Jobs4Adults.com » Lun Aug 12, 2013 9:46 am

Cel mai profitabil site de videochat!> click CHATURBATE < BEST Site 4 Webcam Models!
Luca @ AWSummit.com | Yahoo & Skype messenger ID: jobs4adults | MegaCamStars.com
Ofer asistenta 24/24 pentru Videochat de Acasa, modelelor Incepatoare & Medii
Jobs4Adults.com
Profesionist
Profesionist

Mesajde JustMe1 » Mar Aug 13, 2013 11:28 pm

fetele care lucrati pe CB, imi poate spune si mie cineva daca vi se intampla la fel ? am facut o suma, nu are importanta cat, iar cand ii dau convert suma respectiva imi apare : convert xxxx to 0 $ ??

e un bug de la site sau ? nu vreau sa trimit un mail la support degeaba ca sa imi dea reply ca a fost bug...

la voi e la fel ?
JustMe1
User activ
User activ

Mesajde Jobs4Adults.com » Mar Aug 13, 2013 11:48 pm

iti apare "0" din cauza ca nu au (inca) un calculator care sa calculeze in timp real cati dolari reprezinta acel numar de tokens...Eu cred ca in curand vor avea si aceasta optiune, ori pur si simplu te vor intreba daca vrei sa transformi tokensii in dolari...Insa nu iti fa griji, ca nu ti se "anuleaza" tokensii castigati, ci daca o sa calculezi, o sa vezi ca operatia in final e corecta.

Bafta!
Cel mai profitabil site de videochat!> click CHATURBATE < BEST Site 4 Webcam Models!
Luca @ AWSummit.com | Yahoo & Skype messenger ID: jobs4adults | MegaCamStars.com
Jobs4Adults.com
Profesionist
Profesionist

Mesajde JustMe1 » Mar Aug 13, 2013 11:57 pm

total eronat , dar mersi pentru raspuns, inainte imi aparea suma , ceea ce denota ca au un calculator... astazi am vazut ca s-a lucrat la site, a fost down cateva minute si ma gandesc sa nu fie din cauza asta...

mersi pentru raspuns Jobs, o seara placuta !

PS : astept un raspuns de la cineva care ii apare la fel... daca ii apare, bineinteles...
JustMe1
User activ
User activ

Mesajde JustMe1 » Mie Aug 14, 2013 12:16 am

PS : a fost un bug de la site, acum vad ca si-a revenit...
JustMe1
User activ
User activ

Mesajde Jobs4Adults.com » Mie Aug 14, 2013 1:57 am

JustMe1 scrie:total eronat , dar mersi pentru raspuns, inainte imi aparea suma , ceea ce denota ca au un calculator... astazi am vazut ca s-a lucrat la site, a fost down cateva minute si ma gandesc sa nu fie din cauza asta...

mersi pentru raspuns Jobs, o seara placuta !

PS : astept un raspuns de la cineva care ii apare la fel... daca ii apare, bineinteles...

Eu nu vad unde e "total eronatul": la inceput nu aveau acel calculator, si tot timpul aparea "convert to 0$", doar ca pe conturile mele de modele de studio, transformarile se fac automat la miezul noptii....insa pe unele conturi individuale, chiar zilele trecute am avut iar parte de aceeasi chestie cu "0$". Dar cum "total eronat" ziceam, si cu bug-calculator si fara, transformarile finale se fac corect.

Si eu mersi pentru "total eronat".
Jobs4Adults.com
Profesionist
Profesionist

Mesajde Raisa2013 » Mie Aug 14, 2013 4:37 pm

Buna fetelor am si eu o intrebare. Am vazut ca pe Chaturbate au facut ceva modificari si nu prea inteleg. Unde transferam tokensi in dolari a ma aparut ceva si vreau sa stiu ce este asta: Transfer Tokens to Advertising Credit (+30% bonus) . Explicati-mi si mie mai detaliat ca eu nu inteleg. Va multumesc :)
Raisa2013
AWStudent
AWStudent

Mesajde Nord » Mie Aug 14, 2013 5:38 pm

Raisa2013 scrie:Buna fetelor am si eu o intrebare. Am vazut ca pe Chaturbate au facut ceva modificari si nu prea inteleg. Unde transferam tokensi in dolari a ma aparut ceva si vreau sa stiu ce este asta: Transfer Tokens to Advertising Credit (+30% bonus) . Explicati-mi si mie mai detaliat ca eu nu inteleg. Va multumesc :)

Desi nu sunt fata :lol: o sa incerc sa-ti explic asa in linii mari : cu tokensii castigati poti pe langa ai transforma in bani sau a da tip la alte modele mai nou poti cumpara spatiu publicitar pe site, adica i-ti poti promova chat room-ul tau pe site ca sa atragi mai multi membrii (kestia interesanta e ca ei iti evaluaza un token la 0,065$ un token pt publicitate pe cand un token transformat in bani e 0,05$)! Explicatia mai pe larg si oficiala o gasesti aici http://blog.chaturbate.com/news-and-ann ... s-for-ads/ !
Mult succes!
Live free cams: http://livefreecamx.com Fun for adults! http:// www.webfreecams.info
Free sex chat http://freesexchat69.com
Nord
Cunoscator
Cunoscator

Mesajde Raisa2013 » Mie Aug 14, 2013 7:34 pm

Multumesc pentru explicatie chiar daca nu esti fata :)))
Raisa2013
AWStudent
AWStudent

Mesajde HiHaHi » Vin Aug 23, 2013 12:11 am

Sunt Persoane care nu au primit banii azi? :(
HiHaHi
AWStudent
AWStudent

Mesajde Jobs4Adults.com » Vin Aug 23, 2013 5:19 am

HiHaHi scrie:Sunt Persoane care nu au primit banii azi? :(

sal. Chaturbate trimite banii corect, de aproape fiecare data....cauta si in Spam si vezi toate mesajele primite in email...iar daca totusi "uita" sa iti trimita o plata, incearca un contact la suport....se mai intampla si "la case mai mari", sa mai faca din cand in cand o eroare, si acolo sunt oameni, nu roboti...Daca ai de primit si ai fost corect(a) cu ei, iti primesti toti banii pana la ultimul cent!

Spor la tokens!
Jobs4Adults.com
Profesionist
Profesionist

Mesajde HiHaHi » Vin Aug 23, 2013 1:23 pm

Am primit mail ca mi au intrat banii, dar in cont nu am primit nimic.. cum trebhuie sa proceeds?
HiHaHi
AWStudent
AWStudent

Mesajde krisstina » Sâm Aug 31, 2013 4:45 pm

E cineva dragut aici sa-mi explice si mie cum e cu token keno pe cb?Daca unul din membrii castiga un video sau un photoset...cum ar trebui sa procedez?Sa-i trimit pm cu linkul unde sunt "hostate" sau cum?Multumesc
krisstina
AWStudent
AWStudent

Mesajde MarcusXXX » Mar Sep 03, 2013 9:24 pm

a primit cineva banii pe payoneer pana acum?(pentru 15-31 august)
MarcusXXX
AWStudent
AWStudent

Mesajde tawdarky » Mar Sep 03, 2013 10:21 pm

imi spune si mie cineva de ce nu pot sa fac topic?trebuie sa imi dea vreun admin access?
tawdarky
Incepator
Incepator

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Discutii generale