cont studio eurolive si streamate

Discutii generale despre video chat . Aici este locul pentru intrebari , raspunsuri , comentarii si sfaturi legate de video chat .

Moderator: Alexiss

Re: cont studio eurolive si streamate

Mesajde budy » Sâm Aug 20, 2011 1:01 am

stiecineva cum pot sa fac un cont de membru si sa vad modelele de pe streamate fara sa imi fac cont cu CC ? pls...
budy
Incepator
Incepator

Mesajde Moscraciun » Mie Aug 31, 2011 6:23 pm

@ adysmq varianta aia care ai zis-o cu conturi single+conturi cuplu nu ti-o vor lua in considerare cei de la site fiindca in conturile de cuplu ai si fetele la care vrei sa le faci conturi single,iar aia iti spun clar...5 modele ,nu 5 conturi. Fa si tu conturi single cu fetele,cu baietii si mai racoleaza prieteni care vor sa-ti dea o mana de ajutor,ca la urma urmei nu trebuie sa apara pe nicaieri goi/goale. Iar apropo de mutat conturi single sub cont de studio facut ulterior ar trebui sa se poata,dar asta depinde cum sti sa comunici cu "supportul".
Cat despre conturi care tu sti ca sunt facute corect dar aia nu-ti trimit confirmari ii "spamuiesti" cu mailuri si daca nu iti raspund,incepi alt cont,ca asa daca nu te vor lasa ,'or sa-ti spuna ca ai deja cont si tu ai pretext sa le zici..."nu mi-ati activat contul...timpu' inseamna bani".
Moscraciun
User Avansat
User Avansat

Mesajde russiantonik » Mie Sep 07, 2011 5:18 pm

din cite stiu eu, ei deschid conturi studiou pentru minimum 10 modele. Atit eurolive cit si xlove.
russiantonik
Profesionist
Profesionist

Mesajde Moscraciun » Mie Sep 14, 2011 5:38 pm

Xlove cere 4 modele.
Moscraciun
User Avansat
User Avansat

Mesajde cezara1 » Dum Sep 18, 2011 4:21 pm

buna la toti
Vreau sa intreb studiourile ce lucreaza cu eurolive, daca ati primit transferul pe luna august?

Eu inca nu l-am primit, si este straniu, nu intirzie nicioadata.
Mesaj de la admini am primit ca banii au fost trimisi- dar asta poate fi automat trimis.
Intreb, deoarece recent au adaugat: Studio contract.

Poate asta e problema. ca au niste eurori in el.
merci pentru raspuns
cezara1
AWStudent
AWStudent

Anterior

Înapoi la Discutii generale