Cum se fac conturile pe imlive?

Comentarii site-uri de video chat . O lista intreaga de site-uri si comentarii despre acestea .

Moderator: Alexiss

Cum se fac conturile pe imlive?

Mesajde toxicutz1 » Sâm Ian 15, 2011 12:31 am

Salut am si eu o intrebare..am cont master (cont de studio) pe imlive..dar pur si simplu nu reusesc sa fac conturi de performer..mereu sunt respins pt unele greseli care eu le consider minore..am vazut a ma intreaba de ce hobbyuri am etc...de gatuit...orice subiect si orice as face im spune ca nu e bine..am rugamintea sa ma ajutati si sa imi explicati cum sa fac..deja sunt exasperat de cate ori am fost respins..daca se poate sa imi spuneti pas cu pas ar fi ideal, iauin calcul s varianta ca eu gresesc, ca pur si simplu nu il inteleg, ma chinui de cateva luni s tot n-am reusit, am peste tot conturi de studio si am reusit peste ot sa fac conturi dar aici pur si simplu ma depaseste.
toxicutz1
Incepator
Incepator

Re: Cum se fac conturile pe imlive?

Mesajde toxicutz1 » Sâm Ian 15, 2011 12:33 am

imi cer scuze pt greselile de ortografie, dar am tastatura cam stricata...
toxicutz1
Incepator
Incepator

Mesajde valy » Sâm Ian 15, 2011 3:24 pm

Trebuie sa completezi tot ce ti se cere si nu cred ca vei mai avea probleme. Cu siguranta tie iti scapa ceva.
valy
User activ
User activ

Mesajde muscle99 » Dum Dec 09, 2012 3:13 am

salut, vreau sa deschid un cont de studio pe imlive dar selectez tara si restul campurilor cu * iar la STATE apare o lista de state care nu are nicio legatura cu romania acolo ce selectez stie cineva ? si inca ceva .. nu pot selecta metoda de plata prin payoneer.com ..
muscle99
Incepator
Incepator

Mesajde Beth_ » Mie Apr 17, 2013 2:41 am

da.... am si eu aceasi problema,cu alegerea statului.... ma poate ajuta cineva va rog frumos? :)
Beth_
Incepator
Incepator

Mesajde theselby » Vin Apr 19, 2013 6:21 pm

No comment. Outside US/Canada? Other? None?
Studio video-chat IASI - CHATLIVE | http://chatlive.ro
Documentatie videochat | http://documentatie.chatlive.ro
theselby
Cunoscator
Cunoscator

Mesajde Jobs4Adults.com » Dum Apr 21, 2013 7:45 am

Ca si in alte cazuri, daca aici nu gasiti solutia, ma ofer sa va fac conturile eu pas cu pas, ori ma adaugati pe mess si imi ziceti ce va apare pe ecran si eu va zic ce sa bifati, ori imi dati parola si id si va bifez eu ce cred, apoi va schimbati parola...;)

Personal, ii cunosc destul de bine pe cei de la ImLive si PussyCash, pe unii chiar Live caci sunt prezenti pe la mai toate evenimtele Adult Industry din Europa si alte continente, sunt si poze cu mine pe diverse situri cu ei......eu am pe multe situri conturi de studio de ani de zile si pe aproape toate mi-au aprobat din prima sau dupa cateva incercari, insa e adevarat ca unele situri isi mai schimba interfetele, formularele de inscriere, cerintele si chiar si sistemele de plata....de aceea, nu pot explica din memorie cum se face pe fiecare site.

Alta varianta in afara de forum si eu, ar fi sa contactati suportul.....daca stati binisor cu engleza, in general sunt prompti si va ajuta...ca sa ii ajutati...;)

Spor!
Cel mai profitabil site de videochat!> click CHATURBATE < BEST Site 4 Webcam Models!
Luca @ AWSummit.com | Yahoo & Skype messenger ID: jobs4adults | MegaCamStars.com
Ofer asistenta 24/24 pentru Videochat de Acasa, modelelor Incepatoare & Medii
Jobs4Adults.com
Profesionist
Profesionist

Mesajde theselby » Dum Apr 21, 2013 9:45 pm

Jobs4Adults.com scrie:Ca si in alte cazuri, daca aici nu gasiti solutia, ma ofer sa va fac conturile eu pas cu pas

Jobs4Adults.com scrie:Personal, ii cunosc destul de bine pe cei de la ImLive si PussyCash, pe unii chiar Live caci sunt prezenti pe la mai toate evenimtele Adult Industry din Europa si alte continente, sunt si poze cu mine pe diverse situri cu ei

Jobs4Adults.com scrie:Alta varianta in afara de forum si eu, ar fi sa contactati suportul

:prayer: :supz: :prayer: :supz: :prayer: :supz:
:smt018
Studio video-chat IASI - CHATLIVE | http://chatlive.ro
Documentatie videochat | http://documentatie.chatlive.ro
theselby
Cunoscator
Cunoscator

Înapoi la Site-uri video chat