Cum v-a mers astazi sesiunea?

Discutii generale despre video chat . Aici este locul pentru intrebari , raspunsuri , comentarii si sfaturi legate de video chat .

Moderator: Alexiss

Re: Cum v-a mers astazi sesiunea?

Mesajde Lissabeta » Vin Noi 02, 2012 4:32 am

o zi buna in cele din urma azi :smt007 :smt007
Lissabeta
Instructor
Instructor

Mesajde kiki4u » Vin Noi 02, 2012 4:41 am

in 5 ore am facut 130 usd..oare e bine???cam asta e media mea...somn usor all
kiki4u
Incepator
Incepator

Mesajde Lialy » Vin Noi 02, 2012 4:50 am

ByBY scrie:Roxanika ia-o inapoi ca nu o mai suport:))) cred k o sa fac bani mai mult de o groaza cu dispozitia mea si cheful de caterinca pe care il am! o sa incerc sa pun un zambet tâmp pe fata :smt040 dar cred ca ii deprim si pe ei:D daca incep sa plang se fac bani? Sau trebuie sa le spun si un motiv plauzibil pentru care o fac?
Si unde p***a mea mi-am pierdut chiloteiiiiii?? imi vreau chiloteii de la setul alb inapoooi!!!! :smt013

Gata ma apuc sa ma pregatesc si ma bag la munca! Dar inainte trebuie sa-mi gasesc chiloteii,dati-mi-i inapooooi!!

Spor la $$$!

P.S Lialy trebuie sa-ti ceri scuze,nu de la Golden si Think,ci de la mine! Ca aproape am facut un atac de cord cand am vazut printscreen-urile!

Buna, Byby! Imi place poza ta de avatar, dar in graba, ai incurcat numele! :rolleyes: Eu nu am cerut nimanui nicio dovada, prin urmare, mi-as cere scuze, dar nu am petru ce. :smt008
O dimineata cu cantec...
Lialy
AWStudent
AWStudent

Mesajde Lialy » Vin Noi 02, 2012 4:55 am

Lialy scrie:
ByBY scrie:Roxanika ia-o inapoi ca nu o mai suport:))) cred k o sa fac bani mai mult de o groaza cu dispozitia mea si cheful de caterinca pe care il am! o sa incerc sa pun un zambet tâmp pe fata :smt040 dar cred ca ii deprim si pe ei:D daca incep sa plang se fac bani? Sau trebuie sa le spun si un motiv plauzibil pentru care o fac?
Si unde p***a mea mi-am pierdut chiloteiiiiii?? imi vreau chiloteii de la setul alb inapoooi!!!! :smt013

Gata ma apuc sa ma pregatesc si ma bag la munca! Dar inainte trebuie sa-mi gasesc chiloteii,dati-mi-i inapooooi!!

Spor la $$$!

P.S Lialy trebuie sa-ti ceri scuze,nu de la Golden si Think,ci de la mine! Ca aproape am facut un atac de cord cand am vazut printscreen-urile!

Buna, Byby! Imi place poza ta de avatar, dar in graba, ai incurcat numele! :rolleyes: Eu nu am cerut nimanui nicio dovada, prin urmare, mi-as cere scuze, dar nu am petru ce. :smt008
O dimineata cu cantec...

Of, limba asta romana! Corectez - le-as cere scuze, nu mi-as cere scuze, ca doar nu-mi cer scuze mie insami! :prayer:
Lialy
AWStudent
AWStudent

Mesajde Think_pink » Vin Noi 02, 2012 5:59 am

GoldenRose scrie:Nu fac fetele din top atatia bani, va dati seama 200.000$ sunt fff multi bani, era si un interviu cu Leo aici interviu-unul-dintre-reprezentantii-myfreecams-t5151.html si pe pagina lor la fel sumele sunt ceva mai mici desi si eu m-am bucura la asemenea sume :smt007 :

How much money do models make?
This obviously depends on how many hours you work and how successful you are on the site
The top models make over $40,000 per month, and many models make over $10,000 per month. It all depends on the individual model and every model is different.

Eu am mai citit pe internt , pe forumuri etc. stiu ca sumele din top sunt in jur de 20-40.000 , numai ganditiva ca la 200.000 $ trebuie ca modelul sa faca in jur de 6-7000$ pe zi si sa lucreze zilnic fara pauza :shock:
Pe mine Think ma bate asa gandul sa ma bag tare pe mfc , in sensul sa intru cel putin 8 ore pe zi, 25-26 zile pe luna ca eu de cand lucrez pe mfc am fost cu "capul in nori", lucram asa cand imi aduceam aminte, ba chiar am facut si pauze de 1-2 luni :lol: eu luna asta am lucrat muult de obicei lucrez mult mai putin :???: o sa incerc sa lucrez mai mult , ma batea gandul sa intru si eu noaptea sa vad cum merge ca eu nu am lucrat niciodata noapte, am mai iesit tarziu pe 21-23 da sa lucrez noaptea nu, eu zic sa ne bagam tare pe mfc si ne cocotam in top :lol: am vazut ca nici tu nu stai mult online desi ai lucrat aproape zilnic, eu ma enervez repede si ies si asta nu prea e bine zic eu :???: Astazi am fost la cumparaturi si am colindat tot orasul, maine intru si eu repede o fuga si sambata iar sunt libera ca am ceva treaba si nu pot sa aman si imi pare asa rau ca sambata e ziua mea favorita dar de duminica gata incerc sa stau cate 8 ore :???: Fetelor vroiam si eu ceva toys noi si am gasit ceva foarte frumos asa finut cum imi place mie de la firma LELO , a cumparat cineva ? Sunt destul de scumpe dar stiu ca sunt facute dintr-un material ff bun asa ca ma bate gandul sa imi iau si eu, bafta la banuti![/b]

Wow oricum fac fetele bani frumosi rau de tot.
In legatura cu Mfc asa zic si eu ca ma bag luna asta tare si muncesc mult, dar niciodata nu lucrez muuuult cum imi propun la fiecare inceput de luna.La mine maximul de ore lucrate intr-o luna de cand fac vdc a fost de 115 ore :shock: , din care 2-3 zile au fost de 11-12 ore fiecare,mereu caut scuze sa nu intru si ma ia cateodata cate o lene si ma prinde cate un serial pe laptop cateva ore cu inghetata preferata :lol: Plus ca ma demoralizez cand nu-mi merge.Eu in general stau online dupa cum merge pe ziua respectiva.Daca incepe prost ziua pe Mfc nu stau mult ca scade camscore.Si am inceput sa las scuzele deoparte si sa-mi incerc norocul online aproape zilnic de cand am devenit membru pe acest forum, fetele ma inspira cu post-urile lor.
Apropo de jucariile de la LELO recomand cu mare incredere,sunt asa catifelate. Sunt The Best! Am si eu una!
Some people tell me I have a "Short temper", I prefer to call it: " A swift and assertive reaction to bullshit".
Think_pink
Cunoscator
Cunoscator

Mesajde modelincepator » Vin Noi 02, 2012 6:09 am

Gata prima seara din perioada. 200$ in 6 ore..simetrie perfecta: 100 p MFC, 100 p Jasmin :supz: .DE-AR fi toate macar asa...nici mai rau, nici mai bine.Macar 200$ in fiecare seara :lol: :cool: .Bafta all ;) !
'' Don't ever let somebody tell you... You can't do something. You have a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you YOU can't do it. If you want somethin', go get it. PERIOD.'' -Will Smith
modelincepator
Instructor
Instructor

Mesajde Sonya Angel » Vin Noi 02, 2012 7:17 am

Deci eu am o problema imi mai trebuie 19 dolari afurisiti pe LJ sa fac suta si sa schimb procentul asta minune de 30% si stau de 2 ore si ma uit in zare :shock: parca s-au vorbit toti sa ma tina treaza pan la ora 8 :roll:

OffTopic: am si eu o intrebare...eu lucrez pe LJ ca site principal si MFC doar cand am chef sa ma zbantai si sa dansez sau sa palavragesc cu baietii asa ...cat sa-mi scot bani de tigari...anyway... intrebarea era ...referitor la LJ...avand in vedere ca lucrez pe Hot Flirt si m-am apucat de vc abia in august anul asta...credeti ca e ok daca modific de perioada viitoare tariful...ca m-am cam saturat sa tot fac fidelizare pe 1.99 minutul...azi dupa pvt de 1h si 25 de min cand am vazut la income 50 $ mai mai sa ma ia plansul :rolleyes: ... as vrea un sfat ... cam cand e indicat sa schimb tariful sau ... sa reformulez.... e indicat sa schimb tariful avand in vedere categoria? :roll:

Gata ma duc inapoi si nu plec pana nu fac si astia 19 $ ca dupa aia ma las pe tanjeala :oops:

Spor la banuti celor care inca mai sunt on si vise placute celor care s-au bagat deja la somn :yawinkle:
Sonya Angel
User activ
User activ

Mesajde Lissabeta » Vin Noi 02, 2012 2:12 pm

Lialy sau bigsmile,acum stiu,voi doua cel putin lucrati pe cam hot.Este adevarat?daca faci1000euro treci automat la 1150?adica iti dau ei asa zis un bonus de 150?a apucat cineva sa ''vada''asa ceva?sau cind ai 1000 iti fac ei vreun giumbusluc de nu-ti mai pot intra clientii in camera ca este stiu faptul ca cel putin pe astea franceze mai exista momente cind nu-ti pot intra membrii la tine ptr ca pur si simplu asa vor admini sau cine se ocupa cu acest truc ieftin :vom: Lialy,tu ai zis ca iei banii prin transfer bancar,eu cind mi-am facut contul in iulie aplicasem tot ptr cont bancar dar am primit mail de la ei atunci ca numai prin payonner merge,serios iti spun :roll:
Lissabeta
Instructor
Instructor

Mesajde bigsmile » Vin Noi 02, 2012 2:19 pm

cei de la cam-hot chair iti dau bonusul acela.. cu toate ca cateodata pentru mine (in perioda cand am facut bonusul) deja pe la sfarsit devenea f greu pt mn sa fac banutii, pt ca nu aveam clienti in camera, nici vizitatori nimic... si cateodata ma gandeam ca o fac expres.. da nu stiu...

ultima data cand am facut bonusul de 150 euro a fost in feb anu asta :)) so longtime ago

dar prin 2009 cand ma tineam mai mult de treaba am facut de cateva ori bonusul acela si nu numai bonusul alal.. dar a fost o data sau de 2 ori cand nu am luat bonusul pt ca mi mai lipseau 5 euro.. cam de pe atunci m am lasat de treaba asta cu bonusul...ca aia 150 euro ii poti face cu mai putin stres pe site uri cu trafic mai mare
bigsmile
User Avansat
User Avansat

Mesajde bigsmile » Vin Noi 02, 2012 2:22 pm

nu scuze, ca acum m am uitat (eu asa ramasesem setata in cap ca mi mai tb f putini euro ca sa fac bonusul) da o data mi au mai tb 13 euro si alta data vreo 60.. si de atunci am lasat o moale cu bonusul..
bigsmile
User Avansat
User Avansat

Mesajde Lialy » Vin Noi 02, 2012 3:04 pm

Lissabeta scrie:Lialy sau bigsmile,acum stiu,voi doua cel putin lucrati pe cam hot.Este adevarat?daca faci1000euro treci automat la 1150?adica iti dau ei asa zis un bonus de 150?a apucat cineva sa ''vada''asa ceva?sau cind ai 1000 iti fac ei vreun giumbusluc de nu-ti mai pot intra clientii in camera ca este stiu faptul ca cel putin pe astea franceze mai exista momente cind nu-ti pot intra membrii la tine ptr ca pur si simplu asa vor admini sau cine se ocupa cu acest truc ieftin :vom: Lialy,tu ai zis ca iei banii prin transfer bancar,eu cind mi-am facut contul in iulie aplicasem tot ptr cont bancar dar am primit mail de la ei atunci ca numai prin payonner merge,serios iti spun :roll:

Buna, Lis! Da, cand ajungi la 1000, 1500 sau 2000 de E, iti apare automat bonusul pentru suma castigata. La inceputurile lui, prin 2006, cam-hot era un site bun, pe care banii se faceau fara prea multa bataie de cap, dar de prin 2010 este intr-o continua letargie. Eu inca nu renunt la el pentru ca am membrii fideli, dar sunt convinsa ca sunt site-uri pe care banii astia se fac mult mai lejer. Cat despre oprirea membrilor de a-ti intra in chat, atunci cand esti in pragul de a atinge o anumita suma, nu stiu ce sa zic, cert este ca nu mai au traficul de alta data. Daca in urma cu cativa ani aveam si cate 15-20 de membrii in chat, acum mai mult de 6-7 nu se aduna. Probabil multi dintre membrii au preferat sa renunte la cam-hot in favoarea lui xlove, caci acolo sunt de zece ori mai multe fete online, iar tariful pe minut practicat de majoritatea modelelor este mult mai mic.
Bafta la banuti tuturor!
Lialy
AWStudent
AWStudent

Mesajde Lissabeta » Vin Noi 02, 2012 3:23 pm

da,eu sint pe toate astea franceze,mai putin pe eurolive dar tin totusi si de cam hot deoarece tariful,trebuie sa recunoastem,este unul dintre cele mai bune si nu mi se par asa enervanti membrii,adica sint pvt uri mai rare dar mai lungi.Eu cred ca francolive este cel mai ''varza''site cu cei mai ''varza'clienti, eu nu ma impac deloc cu acest .M a intreb totusi,doar modelele care le vad eu sint on line,adica cam 30 mereu?{pe cam hot}.Eu imi pun ambitia perioada asta sa fac 1000 pe cam hot chit ca o sa intru mai putin pe celelate,este doar o ambitie desi 1000 ii pot face lejer intr-o saptamina pe streamate,xl sau orice alt site.Voi lucrati si pe francolive?Probabil am asa o repulsie fata de francolive ca e un client acolo care mi-a cerut''double fist'' :shock: :shock: :shock: nu,e clar,numai un frantuz iti poate cere o asemenea aberatie,cit de prost idiot cretin poti fi sa crezi ca se poate face asa ceva :shock: eu l-am scos din pvt cind am vazut ca persista in idiotenie :roll:
Lissabeta
Instructor
Instructor

Mesajde Lialy » Vin Noi 02, 2012 4:31 pm

Lis, pe cam-hot sunt online fetele pe care le vezi (Romania nu poate sa fie banata). Cel mai mare numar de modele online pe care l-am vazut a fost in jur de 80-90, in urma cu vreo doi ani...
Lialy
AWStudent
AWStudent

Mesajde ByBY » Vin Noi 02, 2012 5:20 pm

Oooops! Lialy my bad:) grrr.. scuza-ma pentru greseala facuta,cred ca era Liliana dar m-au bagat fetele in ceata cu Lila:D
La mine nu e nimic norocos :smt010 nici chilotei,nici ciorapei,nici nimic:D doar eu sunt norocoasa :smt003 cateodata! Dar daca imi pun in cap,diseara ma imbrac in outfit-ul ala,pai fac crize daca ceva nu-mi iese:D sau nu gasesc perechea aia de chiloti :smt013 nu ca nu as avea de unde alege alta,dar nu te pui cu nebuna!

aseara am facut doar 55$ :smt013 dar ma plictisesc de moarteee! aveti si voi acelasi sentiment? urasc sa-i vad pe "grey rats" aberand acolo si tips din parti!

Spor la banuti fetele,ca eu tot imi caut sa ma angajez ca fata in casa:D
I would tell you to go fuck yourself,but I'm pretty sure you'd be dissapointed!
ByBY
Cunoscator
Cunoscator

Mesajde whiteangel » Vin Noi 02, 2012 10:05 pm

Aici eu sunt de vina ca eu am zis Lila catre Liliana! asa ca imi cer scuze DOAR pentru confuzia creata nu si pentru postul catre ea!

Am fost si eu azi online vreo cateva ore vreo 3 cam asa - in primele 45 de min am facut 30 $ si 20 € in rest...dans moca pentru tristi! Sa vedem acuma seara ce va fi ...(cum ziceau robotzeii "Daca dragosteeee nu eeee...macar :finga: - ceva tot tre sa dau membrilor, ramane la aprecierea lor ce va fi).

Byby, te implor ia-ti inapoi toate starile le lene, de plictiseala, de nervi si tot ce mai ai pe la mine. Te rog macar luna asta si prima perioada din decembrie.
"Gray rats" :supz: stiu de unde o ai p'asta :yawinkle: dar de ce nu le dai silent?...uuu ce liniste e la mine in room fara ei. Am avut placuta surpriza sa aflu ca unii dintre regularii mei au devenit blue special pentru mine.
Hai la munca sa vb multa, saracia omului!
I live for myself and I answer at nobody.
whiteangel
Profesionist
Profesionist

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Discutii generale