Cum pot deschide un cont nou pe MyFreeCams

Discutii generale despre video chat . Aici este locul pentru intrebari , raspunsuri , comentarii si sfaturi legate de video chat .

Moderator: Alexiss

Cum pot deschide un cont nou pe MyFreeCams

Mesajde justcurious » Joi Dec 02, 2010 6:47 pm

Salutare tuturor,
in primul rand vreau sa multumesc tuturor utilizatorilor acestui site, am gasit multe informatii utile aici, si vreau sa-mi cer scuze daca am postat aiurea.Am tot cautat un raspuns la problema mea, am rasfoit forumul, dar nu am gasit nici un caz similar cu problema mea.
Mi-am deschis in august un cont pe MFC, dar nu prea ma logham si in rarele momente in care o faceam nu-i dadeam atentie, era doar un site pe care il tineam in bara, doar doar o mai pica ceva...nu bagam membrii in seama,,,nu aveam profilul completat....Recent mi-am dat seama de potentialul siteului si de faptul ca este un site pe gustul meu, dar mult prea tarziu se pare, pentru ca acum nu ma mai baga nimeni in seama pe mine....camscorul a picat la 200 si e in continua scadere...de vreo 3 sapt intru zilnic cate 5-6 ore..am facut din asta o ambitie, dar tot nu reusesc nimic....membrii imi spun ca sunt frumoasa, de viata..dar apoi ma intreaba de camscor.... :cry: am descoperit ca este extrem de important.So, am inceput documentarea sperand sa rezolv si sa ma ridic, dar fara succes.Am citit pe undeva pe aici ca cel mai bine ar fi sa inchid contul si sa deschid altul si asta aveam de gand sa fac...sa incep cu totul pus la punct.Am trimis un mail la suport si le-am spus ca as vrea sa-mi inchid contul si sa-mi deschid altul, iar rapsunsul a fost negativ...fara prea multe detalii mi-au spus ca nu este posibil, sa-mi folosesc contul actual.
Acum va intreb pe voi daca a mai trecut cineva prin asta, se poate rezolva totusi?chiar nu este posibil sa-mi fac alt cont?
Multumesc anticipat celor care veti avea rabdarea de a citi postul meu si bunavointa de ajuta.
O zi buna
justcurious
Incepator
Incepator

Re: Cum pot deschide un cont nou pe MyFreeCams

Mesajde esmmy » Vin Dec 03, 2010 5:54 am

Buna,

Eu mi-am deschis foarte usor 2 conturi pe MFC. Aveam unul pe care nu l-am mai folosit de mult si mi-am deschis un altul fara sa il inchid pe cel vechi :P Incearca sa iti mai faci un cont fara sa ii rogi sa iti inchida contul vechi. La mine a mers:)
esmmy
Incepator
Incepator

Mesajde justcurious » Vin Dec 03, 2010 2:48 pm

Ms frumos de raspuns...o sa incerc varianta ta....sper sa nu-mi blocheze contul sau ceva..:(...ms inca o data..pup
justcurious
Incepator
Incepator

Mesajde corina893 » Dum Dec 05, 2010 1:31 am

justcurious scrie:Ms frumos de raspuns...o sa incerc varianta ta....sper sa nu-mi blocheze contul sau ceva..:(...ms inca o data..pup

Mai bine incearca varianta asta!

Orice model se poate loga ca si membru pe MFC deci te duci la ei pe site si te loghezi la Personal menu ai My Account ti se deschide o ferestra noua si ai acolo in meniu DELETE ACCOUNT apoi Click Here si gata. Ti-l sterge instant! Bafta!
corina893
AWStudent
AWStudent

Mesajde danna22 » Lun Dec 20, 2010 2:14 am

am si eu o intrebare legata de subiect...stie cineva dupa ce iti inchizi contul pe MFC cat timp trebuie sa astepti sa poti face altul nou?
danna22
Incepator
Incepator

Mesajde justcurious » Mie Dec 22, 2010 4:34 pm

Multumesc pentru raspunsuri.am incercat sa-mi deschid un nou cont fara al inchide pe cel vechi, dar nu mi-au aprobat cererea :( Acum nu-mi ramane de facut decat sa-mi inchid contul actual si sa mai incerc deschiderea altuia peste o vreme.Curios este ca, acum, de cand nu mai intru pe site, mi-a mai crescut camscorul cu vreo 50 de puncte....ce metode de calcul or avea nu pot sa-mi dau seama :( Anyway ...sarbatori fericite tuturor si bafta la banuti...sa ne vedem in noul an sanatosi si fericiti.
justcurious
Incepator
Incepator

Mesajde Marie » Joi Ian 06, 2011 7:37 pm

Hello, am patit si eu aceeasi problema pe mfc. Intai am sters contul vechi, apoi l-am creat pe cel nou si tot mi l-au respins pe motiv ca am alt cont activ, desi era sters. La fel ma gandeam sa trimit si eu mail la site dar se pare ca nici asa nu m-ar ajuta.Chiar nu se mai pot deschide alte conturi? Nu inteleg ce dezavantaje ar avea daca pe cel vechi l-am sters. Daca aveti idei, help guys ? :???:
Marie
AWStudent
AWStudent

Mesajde elena__ » Joi Iul 14, 2011 11:57 am

Am si eu o mare problema. Am avut 2 conturi pe mfc (mi le-a facut cineva) dar cica mi le-a sters si acum as vrea sa-mi fac alt cont dar nu pot pentru ca-mi spune ca am deja un cont si sa-l folosesc pe ala. Nu mai am datele de la primele conturi pentru ca mi-au fost schimbate. Ar putea cineva sa ma ajute cum ar trebui sa procedez sa-mi fac un nou cont? Multumesc pentru intelegere!!!
elena__
Incepator
Incepator

Mesajde russiantonik » Lun Iul 18, 2011 8:57 am

aceeasi problema ca la autoarea primului post, desi am incis cotul, un altul nu vor sa deschida si cam inteleg de ce.
Ramine sa asteptam o luna, doua, poate mai uita ei de noi
russiantonik
Profesionist
Profesionist

Mesajde batterfly » Joi Iul 21, 2011 9:48 am

Am si eu o curiozitate, daca nu se poate deschide cont nou pe Mfc, se poate schimba modalitatea de plata si parola la contul vechi?

Multumesc
batterfly
Incepator
Incepator

Mesajde maria85 » Vin Feb 15, 2013 5:14 pm

buna am si eu o intrebare va rog unde scrie pe mfc acount delete ca sa pot sa sterg contul intru in menu si dau my account se deschide o fereastra dar nu imi scrie nimic de delete account va multumesc
maria85
Incepator
Incepator

Mesajde Jobs4Adults.com » Mar Mai 27, 2014 2:09 am

Ce urata clauza asta cu "nu mai poti deschide un nou cont pe MFC"...:( Am incercat sa deschid un cont nou unui model care avea un cont cu un studio la care nu mai lucreaza demult, si MFC imi zice ca nu se mai poate deschide un alt cont...Sincer, cine are de castigat din aceasta "imobilitate"? Doar studiourile? Ce face MFC, obliga un model sa ramana "pe viata" cu un studio? Nu sunt de acord nici cu modelele care schimba studiourile ca pe lenjeria intima, dar parca nici cu "casatoriile pe viata"...

Mult mai ok mi se pare idea de a incerca o cale de mijloc, cum fac Streamate sau Cams.com, de 6 luni de imposibilitate de a deschide un cont nou, dupa care revii cu aplicatia si ti se aproba noul cont...

Pe de alta parte, exista si optiunea de a adauga mai multe modele pe acelasi cont...Oare daca adaug acest model pe un alt cont deja aprobat, va fi acceptata aplicatia?

Unii au propus aici solutia cu inchiderea contului vechi, dar cei de la MFC imi zic ca daca ai inchis un cont vechi si vrei sa deschizi altul, nu poti, ci trebuie sa il redeschizi pe cel vechi...:) Vom vedea acu in ce masura la AWSummit va fi lume interesata de prezentarea aceste probleme echipei de la MFC.
Cel mai profitabil site de videochat!> click CHATURBATE < BEST Site 4 Webcam Models!
Luca @ AWSummit.com | Yahoo & Skype messenger ID: jobs4adults
Ofer asistenta 24/24 pentru Videochat de Acasa, modelelor Incepatoare & Medii
Jobs4Adults.com
Profesionist
Profesionist

Mesajde Lemon » Mar Mai 27, 2014 1:57 pm

Am creat acum 2 luni contul nr 7 pe MFC.In decursul anilor,am tot avut cont acolo,intram din joi in paste ce e drept,cam score-ul se ducea in jos rapid of course,program neregulat,si atentia mea nu era numai pe el .Nu stiu cum alte fete nu pot face alt cont,eu nu am inchis nici unul,asa cum am zis,momentan ma loghez pe contul nr 7 fara nici o problema,fara nici un mail dat la suport si fara nici un stress.Pur si simplu,am cate o adresa de mail pt fiecare cont in parte,si intre timp,mi s-a schimbat numele de familie pt ca am divortat.In alta ordinde de idei,am 6 conturi pe un nume si ultimul ,cel pe care lucrez acum,pe alt nume.In rest,adresa este aceeasi ,datele sunt aceleasi,etc etc.
Asdfghjk ;)
Lemon
Profesionist
Profesionist

Mesajde Nord » Mar Mai 27, 2014 2:10 pm

Lemon scrie:Am creat acum 2 luni contul nr 7 pe MFC.In decursul anilor,am tot avut cont acolo,intram din joi in paste ce e drept,cam score-ul se ducea in jos rapid of course,program neregulat,si atentia mea nu era numai pe el .Nu stiu cum alte fete nu pot face alt cont,eu nu am inchis nici unul,asa cum am zis,momentan ma loghez pe contul nr 7 fara nici o problema,fara nici un mail dat la suport si fara nici un stress.Pur si simplu,am cate o adresa de mail pt fiecare cont in parte,si intre timp,mi s-a schimbat numele de familie pt ca am divortat.In alta ordinde de idei,am 6 conturi pe un nume si ultimul ,cel pe care lucrez acum,pe alt nume.In rest,adresa este aceeasi ,datele sunt aceleasi,etc etc.

Daca esti model independent nu ai nici o problema poti sa-ti deschizi un cont nou fara probleme insa daca ai lucrat pentru un studiou in special pentru unul mare cu renume pe site-ul lor nu o sa te mai lase vreodata sa iti deschizi cont de model independent pe site-ul lor ! Sa speram ca v-or reveni asupra deciziei astea cand v-or realiza ca nu au decat de pierdut ca modelele oricum pleaca de la studiou mai devreme sau mai tarziu!
Live free cams: http://livefreecamx.com Fun for adults! http:// www.webfreecams.info
Free sex chat http://freesexchat69.com
Nord
User Avansat
User Avansat

Mesajde Lemon » Mar Mai 27, 2014 10:47 pm

Corect.Sunt model independent.
Asdfghjk ;)
Lemon
Profesionist
Profesionist

Înapoi la Discutii generale