My free cams

Comentarii site-uri de video chat . O lista intreaga de site-uri si comentarii despre acestea .

Moderator: Alexiss

My free cams

Mesajde Alexya » Lun Feb 15, 2010 9:23 pm

Vreau sa explic si eu aici despre ce este vorba pe mfc...pt cele care nu stiu si v-as ruga din tot sufletul daca puteti sa explicati asa despre alte site-uri . Va multumesc :)
Deci pt inceput accesati acest link http://www.myfreecams.com/mfc2/php/pros ... counts.php , completati acolo numele , prenumele , adresa de mail si cateva poze , dupa care veti primi un email de confirmare , il acesati si acolo va vor cere alte informatii despre performer , poze cu ID (identity card) etc...sper ca stiti despre ce este vorba, daca nu ma puteti intreba . In momentul cant contul de model este gata , downloadati setup-ul de pe pagina de unde v-au trimis ei linkul este ultima optiune din prima aplicatie, unde vedeti scris cu verde WELCOME ! Dupa ce l-ati instalat va logati cu id-ul si parola dupa care , gata sunteti in free chat ! Platile membrilor sunt in tokeni (100 de tokeni=5 dolari) Privaturile sunt impartie in 2 categori : Privat normal (1 token pe secunda) 3 dolari pe minut + spioni (1 token la 3 secunde) si True Private ( 3 tokeni pe secunda) 4 dolari pe minut fara spioni . In free poti primi TIPSURI care constau in tokeni ele pot fi de 1 token pana la....infinit nu au o limita si le poti primi oricand din diferite motive. Este permisa nuditatea in free , si cam orice este permis aici...Sunt foarte seriosi cu platile , mereu trimise la timp si pana acum de un an de zile eu nu am vazut nici un chargeback. Daca mai aveti intrebari sa nu ezitati sa ma intrebati . Va doresc succes si multi tokeni :D
Alexya
Incepator
Incepator

Re: My free cams

Mesajde Under10 » Lun Feb 15, 2010 11:41 pm

Daca mai aveti intrebari sa nu ezitati sa ma intrebati .

Cine va imbraca dimineata ?
Under10
Profesionist
Profesionist

Mesajde helpvideochat » Mar Feb 16, 2010 12:58 am

Under10: Dimineata canta cucu/Fraierii se duc la lucru - Esti fenomenal!:)))
helpvideochat
Incepator
Incepator

Mesajde Alexya » Mar Feb 16, 2010 3:27 pm

Cine va imbraca dimineata ?[/quote]

Nu inteleg ce vrei sa spui , dar vad ca tu ai chef de glume , eu am intrat aici crezand ca o sa gasesc noi informatii dar vad ca voi aveti chef de glume si de luat la misto !
Alexya
Incepator
Incepator

Mesajde tuscu11 » Mar Feb 16, 2010 4:57 pm

pai pe aici sunt numai secretosi.
vor sa-ti raspunda doar in privat.
poate te agata sa iti faci cont de la ei.
tuscu11
AWStudent
AWStudent

Mesajde Under10 » Mar Feb 16, 2010 8:28 pm

Alexya scrie:Nu inteleg ce vrei sa spui , dar vad ca tu ai chef de glume , eu am intrat aici crezand ca o sa gasesc noi informatii dar vad ca voi aveti chef de glume si de luat la misto !

Pai asa sunt eu ; mai glumet :D .... informatii gasesti destule aici pe forum ...trebuie doar sa citesti si sa intrebi unde ai neclaritati :) ..... tu ai venit cu o informatie "foarte importanta " despre un site "foarte important " pe care eu personal nu-l suport .... deaia am facut glume .. understaind ....

@tuscu11 .... poate altii vor sa vb pe privat , mess etc ... EU NU ! ... eu cat am stiut si cat am putut am dat sfaturi aici pe forum .......
Under10
Profesionist
Profesionist

Mesajde cam2chat » Mie Feb 17, 2010 6:43 pm

Referitor la myfreecams .. am scris un articol in care explic in mare parte cam tot ce ar trebui sa stie un viitor model. Articolul il gasiti in link-ul urmator.
http://www.hotbrodcast.com/videochat-ca ... ecams.html

sper sa va ajute.

O zi buna
Cosmin Constantin
Cam2Chat Entertainment

0746.130.762
Studio Videochat-Bucuresti
cam2chat
AWStudent
AWStudent

Mesajde yulya410 » Joi Feb 18, 2010 4:34 pm

eu nu cunosc nimic despre video chat si vreau niste sfaturi de la voi ms
yulya410
Incepator
Incepator

Mesajde cezara » Joi Feb 18, 2010 9:58 pm

yulya410

salut
ia ceva timp si citeste info de pe forum.
este multa informatie despre videochat, site, plata, rata... sfaturi.
dar daca ai nevoie de ajutor in inregistrare cont model.- pot sa te ajut.
aici pe forum sau dami buz pe: oferta57@yahoo.com
cezara
User activ
User activ

Mesajde Alexya » Joi Feb 18, 2010 11:31 pm

Nu stiu cat de neimportant vezi tu acest site under...dar imagineaza-ti ca unele fete fac peste 20 de mii de dolari pe sesiune...mie nu mi se pare atat de neimportanta aceasta suma... Sunt inr-adevar modele si modele dar pe cele mai multe eu le consider doar "norocoase" sa ajungi la o asemenea suma in doar 2 saptamani mi se pare un lucru FOARTE IMPORTANT!!! si vreau si eu sa va intreb despre ImLive daca stiti ce si cum este pe acolo va pupici pe toti si pe cei mai "pusi pe glume" si pe cei mai "seriosi " sper sa nu va suparati daca glumesc! PUP
Alexya
Incepator
Incepator

Mesajde cezara » Vin Feb 19, 2010 1:39 am

alexya, :oops:
Under este foarte sensibil la auz, mereu glumeste :rolleyes: sau are zile proaste.
nu incerca sal fortezi :lol: :smt011
zice ca ii place butonul- ingnore :rock:
nu cred ca il doresti si tu alexya- eu l-am cistigat deja :sad: asa de SAD ma simpt de atunci..
o zi buna la toti.. papa papusa
lol
cezara
User activ
User activ

Mesajde dani_hot » Mie Mar 24, 2010 12:41 pm

Buna,

Nu inteleg o chestie legata de acest site de videochat Imagine. Vad ca pe acest site sunt foarte multe fete care se dezbraca in free si nu inteleg care e rostul. Adica eu daca vreau sa fac un ban trebuie neaparat sa ma dezbrac in free? Nu m-am apucat de videochat ca sa ma vada oricine pe degeaba si mi se pare cam aiurea :sad: :sad: :sad: Imagine :sad: :sad: :sad: :sad: .
dani_hot
Incepator
Incepator

Mesajde sunflower » Mie Mar 24, 2010 1:58 pm

Primesc tipsuri pt asta...
sunflower
Instructor
Instructor

Mesajde Under10 » Mie Mar 24, 2010 3:11 pm

Fara pic de rautate o spun ca daca mas pricepe la hackuit , MFC ar fi primul care las sabota zilnic pana sar duce dracului si modelele si moderatorii acelui site si membri si tot !
Under10
Profesionist
Profesionist

Mesajde Utilizator sters » Vin Mar 26, 2010 5:11 am

Imi place ca Under10 isi etaleaza statutul de profesionist si chiar apreciez acest lucru.Salutari si tie Cezara!Nu te-ai mai facut vazuta de ceva timp :smt016Cat despre acest site nici mie nu imi place.Poate complotez cu Under intr-un fel :lol: :lol: :lol: Cine crede ca un model face 20 de mii pe sesiune?si mai ales la vremurile astea?Daca ar fi fost asa ar fi fugit de mult timp toate modelele acolo.

Succes la colegi!
Utilizator sters
Instructor
Instructor

Următorul

Înapoi la Site-uri video chat