ifriends

Comentarii site-uri de video chat . O lista intreaga de site-uri si comentarii despre acestea .

Moderator: Alexiss

ifriends

Mesajde krisa » Joi Dec 16, 2010 11:32 pm

Buna,

Sunt noua pe aici si in ale videochat-ului. As vrea sa incep cu iFriends, am auzit ca e destul de ok, desi site-ul pare complicat. Lucrati pe el? Merge?
Mi-a fost aprobat contul si as vrea sa incep. Stiu ca este un program care iti deschide toate sesiunile cu toate screen name-urile, insa nu il gasesc. Ma poate ajuta cineva?

Multumesc
krisa
Incepator
Incepator

Re: ifriends

Mesajde gogalina » Vin Dec 17, 2010 3:11 am

sunt si membri francezi pe ifriends? ca tot ai adus vorba ca in top si si canadience :smt003
si inc ao intrbeare:
Care ar fi dupa tine diferenta intre ifriends si myfreecams? Se castiga mai mult unde? se dau tipsuri si pe ifrends? etc exista vreo diferenta intre membrii de pe myfrecams si cei de pe ifriends?
Multumesc anticipat pentru raspunsuri :smt003
gogalina
Profesionist
Profesionist

Mesajde krisa » Vin Dec 17, 2010 3:40 pm

merci frumos pt raspuns. asta am auzit si eu ca este destul de ok site-ul daca depui efort, daca ai grija de pagina de fun club
insa problema mea erau sesiunile, si programul pt a-mi deschide toate screen name-urile. daca lucrez pe el, ma gandesc ca stii despre ce vorbesc
merci
krisa
Incepator
Incepator

Mesajde russiantonik » Lun Dec 27, 2010 11:08 am

BUNA!
am incercat de citeva ori sa ma inregistrez pe acest site, dar apare o problema permanent. Indata cum vreau sa scriu ID card name de la prima litera,. de exemplu R, sau oricare alta imi apare ID card name invalid or already in use...
ce pot sa fac? si de ce nu merge?
merci anticipat.
russiantonik
Profesionist
Profesionist

Mesajde Andyit » Lun Dec 27, 2010 2:48 pm

Iti scri complet ID/ul,daca exista deja iti va arata ID/in use daca nu iti va scrie ID/OK!
Cand ingnori ceea ce se intampla in jurul tau risti sa ramai singur,dar uneori ignoranta te poate salva de multe neplaceri!
Andyit
Cunoscator
Cunoscator

Mesajde Andyit » Lun Dec 27, 2010 2:49 pm

Am uitat,iti va afisa in permanenta,de la prima litera scrisa ca nu e corect,va trebui sa scri ID/ul pana ti/l accepta!
Cand ingnori ceea ce se intampla in jurul tau risti sa ramai singur,dar uneori ignoranta te poate salva de multe neplaceri!
Andyit
Cunoscator
Cunoscator

Înapoi la Site-uri video chat