intrebare despre imlive am nev de ajutor :))

Comentarii site-uri de video chat . O lista intreaga de site-uri si comentarii despre acestea .

Moderator: Alexiss

Mesajde andreea_18 » Joi Ian 13, 2011 11:16 am

buna tuturor si mercic celor care mi au raspuns ma ajutat enorm
vreau sa stiu daca eu anulez contul pe imlive facut de un tip de la studio care presupun ca este pe numele lui deoarece nu prea a fost corect cu banii ,,,vreau pur si simplu sa il anulez pe ala sau sa i intreb printr un mail pe cei de costumers daca se mai poate sa lucrez singura acolo ....cel care mi a facurt contul adica tipul cu studioul va vedea ca eu am trimis mail la costumers? si am cerut anularea ? cam asta vreau sa stiu ptr ca ma gandesc sa nu imi faca alte tampeniii pe acolo chiar este un site super bun pentru mine si imi scot ceva bani de acolo chiar frumosi dar i impart 30 la suta cu el care nici macar nu il cunosc :)) atat de blonda sunt recunosc ..
poate ma ajutati voi merci
toate vesele
andreea_18
AWStudent
AWStudent

Re: intrebare despre imlive am nev de ajutor :))

Mesajde ionut_ro » Joi Ian 13, 2011 11:20 am

nu trebuie sa trimiti mail sa iti inchida contul.

te loghezi in cont intri la My Account - Manage Your Profile - Close Your Account.
dupa ce l-ai inchis poti sa iti faci altul pe numele tau, fara a fi nevoie sa apelezi la vreun studio pt asta.

Succes (uri)!!! :rock:
Have fun - Be safe
ionut_ro
Profesionist
Profesionist

Mesajde ionut_ro » Joi Ian 13, 2011 11:22 am

off-topic

ia si tu forumul asta la citit inainte sa arunci o intrebare la care s-a raspuns de cateva zeci de ori, e mai frumos asa.
Have fun - Be safe
ionut_ro
Profesionist
Profesionist

ai dreptate ionut_ro nu prea m am info de obicei citesc da

Mesajde andreea_18 » Joi Ian 13, 2011 11:31 am

vreau sa fiu sigura daca inchid contul ptr ca ma bani acolo si ma gandeam doar dupa ce i iau sa fac asta si daca el poate vedea ce am facut eu acolo si nu prea cred ca o sa imi mai accepte contul inca odata
mercic si pe viiitor ma mai informez:))) :P
andreea_18
AWStudent
AWStudent

Mesajde ankutza1818 » Vin Ian 14, 2011 12:43 am

dar ce se intampla in caul in care sunt in aceeasi situatie ca si aceasta fata dar spre deosebire de ea cel de la studio mi-a schimbat parola..mai pot face ceva?
ankutza1818
Incepator
Incepator

Mesajde andreea_18 » Dum Ian 16, 2011 9:20 am

mercic ptr raspunsuri
:)
andreea_18
AWStudent
AWStudent

Mesajde andreea_18 » Dum Ian 16, 2011 9:25 am

as vrea sa mai intreb ceva ....dac eu trimit mail la cei de la imlive sa i mi inchida contul facut de studio si bla bla ....de pe adresa mea de email sau postez pe forum cel care mi a facut contul va putea vedea ce vreau eu sa fac ? ptr ca m,a gandesc ca nu o sa mai imi transfere restul de bani pe care i am acolo
si chiar am :)
mercic

DECI fetelor nu faceti ca mine :)
andreea_18
AWStudent
AWStudent

Mesajde ionut_ro » Dum Ian 16, 2011 6:51 pm

andreea_18 scrie:dac eu trimit mail la cei de la imlive sa i mi inchida contul facut de studio si bla bla ....de pe adresa mea de email ... cel care mi a facut contul va putea vedea ce vreau eu sa fac ?

o sa primeasca si el un mail in care o sa vada ca tu ai cerut inchiderea contului
Have fun - Be safe
ionut_ro
Profesionist
Profesionist

Mesajde andreea_18 » Mie Ian 26, 2011 12:59 pm

buna ma mai putei ajuata va rog
am mai pus o intrebare in legatura cu situl IMLIVE si un cont pe care mi la facut un tip care detine o firma de videochat dar eu lucrez de acasa si impart 30 la suta cu el din banii sitului acum intrebarea mea este
daca eu inchid contul facut de el pe imlive si deschid singura altul ce se intampla daca el a facut un asa zis contract cu mine in care specifica ca nu treb sa fac asta ....contractul nu este inregistrat nicaieri scrie doar data la care sa facut si semnatura mea \
el nu prea este corect cu banii de aceea as dori sa renunt

mercic
andreea_18
AWStudent
AWStudent

Mesajde andreea_18 » Mie Ian 26, 2011 1:02 pm

buna ma mai putei ajuata va rog
am mai pus o intrebare in legatura cu situl IMLIVE si un cont pe care mi la facut un tip care detine o firma de videochat dar eu lucrez de acasa si impart 30 la suta cu el din banii sitului acum intrebarea mea este
daca eu inchid contul facut de el pe imlive si deschid singura altul ce se intampla daca el a facut un asa zis contract cu mine in care specifica ca nu treb sa fac asta ....contractul nu este inregistrat nicaieri scrie doar data la care sa facut si semnatura mea \
el nu prea este corect cu banii de aceea as dori sa renunt
andreea_18
AWStudent
AWStudent

Mesajde krys » Lun Mar 28, 2011 6:30 pm

si eu am facut aceeasi tampenie asa ca nu o repetati...daca trimiti mail la cs vei vedea ca raspunsul va ajunge pe mailul pers care a facut contul...mai bine iti inchizi contul iar apoi ca sa iti deschizi unul nou va trebui sa trimiti o groaza de mailuri la cs pana inteleg de ce vrei un cont nou si nu lucrezi pe cel pe care l-ai avut. Si eu am vrut sa inchid contul si a aflat tipul care m-a inscris, a schimbat parola si mi-am deschis un cont nou care dupa 2 zile in care am facut banii mi l-au inchis pt ca aveam deja unul deschis si a trebuit o sapt sa le tot explic ca nu pot lucra pe primul ca nu pot intra ca mi-a fost schimbata parola asa ca mi-au dat datele sa intru pe primul dar acum faceam bani care intrau pe cardul tipului asa ca a fost nevoie de alte mailuri sa imi inchida contul si sa-l deschida pe cel facut de mine...banii mi i-au trimis pe cec, un cec care nu l-am primit nici astazi din dec...asa ca nu va mai luati dupa tipi sa va deschida conturi cand puteti singure
krys
AWStudent
AWStudent

Mesajde teroristu199 » Mar Mar 29, 2011 12:30 am

Da cand nu stiai sa-ti faci conturi era bine ca tipul ti-a deschis conturile nu?
Ce va mai place sa aruncati cu cacat...
Si nu-ti convine sa vezi cosul de gunoi cum arunca cu hartie-n tine...
teroristu199
User Avansat
User Avansat

Mesajde Briliant$ » Mie Mar 30, 2011 7:12 am

andreea_18 scrie: ce se intampla daca el a facut un asa zis contract cu mine in care specifica ca nu treb sa fac asta ....contractul nu este inregistrat nicaieri scrie doar data la care sa facut si semnatura mea

-Inchideti contul TOCMAI pentru ca este semnatura ta pe contractul celor de la ImLive si pentru ca esti libera sa faci asta oricand TU fiind titularul de drept al contului .
-Contract inregistrat nicaieri fara stampila valabila nu exista .
Intelegerile de mana poti sa te stergi cu ele la fund atata timp cat nu esunt legalizate de un notar .
-Zii sa te dea in judecata ca ti-ai permis sa-ti inchizi contul de pe urma caruia profita, apoi asteapta citatia dute in instanta sa te arate EL cu degetul la judecator si sa spuna : Uite nenea judecator fata asta obraznica nu mai vrea sa profit de pe urma ei , nu mai vrea sa ii dau tepe si stiti ...eu i am interzis printr-un act neoficial sa nu carecumva sa-si stearga contul ca sunt eu smecher.

Fata tatii...mai in gluma mai in serios beleste ochii bine si vezi ce semnezi ...doamne fereste sa nu te vinzi cu totul sa-ti ia astia si dreptul de a mai respira. Cum si unde ii gasiti p-astia eu nu stiu ...voi sunteti atractie pentru tepari iar eu atractie pentru TEPARE.
Briliant$
User activ
User activ

Mesajde blondysh » Mie Mar 30, 2011 7:35 am

asa este Briliant$ :tonqe:
blondysh
Incepator
Incepator

Următorul

Înapoi la Site-uri video chat