lista siteuri videochat

Comentarii site-uri de video chat . O lista intreaga de site-uri si comentarii despre acestea .

Moderator: Alexiss

lista siteuri videochat

Mesajde AlexaPink » Sâm Iun 12, 2010 7:40 pm

buna,as avea si u o sugestie referitor la lista siteurilor de videochat.cred k ar trebui reinnoita pt k multe din informatiile de akolo nu mai corespund cu siteurile.si eu lucrez ina cest domeniu si mar interesa sa ma informez de siteuri asa k va rog daca puteti sa aruncati o privire peste lista ;)
AlexaPink
AWStudent
AWStudent

Re: lista siteuri videochat

Mesajde Alexiss » Sâm Iun 12, 2010 9:07 pm

asteptam sugestii de site-uri noi pentru a le adauga in lista respectiva , respeciv informatii referitoare la informatiile gresite sau care nu mai sunt de actualitate
Alexiss
Administrator
Administrator

Mesajde AlexaPink » Dum Iun 13, 2010 1:18 pm

sincer mar interesa doar siteurile care platesc prin epassporte si care nu au documente de scanat si bla bla bla.si mai am o problema ,tot incerc sa imi creez cont pe eurolive si nu merge,ba zic k pozele sunt prea mici,ba k nu stiu ce,si vad k nu pot sa le trimit nici email ceva k nu au nici o adresa.multumesc
AlexaPink
AWStudent
AWStudent

Mesajde kin3zu78 » Mie Iun 16, 2010 5:41 pm

nu stiu daca exista site-uri care sa nu ceara acte scanate sau trimise pe fax . Trebuiesc verificate anumite date obligatoriu, insa daca tu consideri deja acest lucru o mare bataie de cap sunt curios cand vei intra online cum ti se va parea. Nimic pe lumea asta nu se castiga fara munca , munca , munca :rolleyes:
kin3zu78
User activ
User activ

Mesajde AlexaPink » Mie Iun 16, 2010 9:02 pm

intrebam de curiozitate si pentru k este cam multa bataie de cap cu scanat,print si etc etc ...si credema k sunt siteuri care nu cer acte scanate si vrajeala de asta,dar in fine ...si cred k in cei cativa ani de cand sunt in acest domeniu stiu carei treaba cu videochatu,stai lin.asa k doar am intrebat,nu am cerut pentru sfaturi sau mai stiu eu ce. :butthead:
AlexaPink
AWStudent
AWStudent

Mesajde cretZu » Joi Iun 17, 2010 11:04 am

MyFreeeCams nu cere nimic scanat, de exemplu
cretZu
User Avansat
User Avansat

Mesajde AlexaPink » Joi Iun 17, 2010 9:09 pm

exact,cretzu :yawinkle:
AlexaPink
AWStudent
AWStudent

Mesajde sunflower » Vin Iun 18, 2010 1:54 am

In viitor va cere si MFC. La fel era si AdultWork et voila... acum cer documente :lol: :lol:
In rest, cu exceptia MFC-ului nu stiu siteu-ri care sa nu ceara documente... daca si scanarea unor foite e o sarcina really hard de indeplinit, iar o imprimanta atat de scumpa solutia e sa nu mai lucrati in domeniu.
sunflower
Instructor
Instructor

Mesajde AlexaPink » Vin Iun 18, 2010 2:46 pm

sincera sa fiu,nu cred k MFC o sa bage scanat acte si rahaturi k astea k nu are rost si sunt cateva siteuri care nu cer scanare si etc,tampenii de genu asa k mai informeazate inainte sa vorbesti.si uite k prefer lucrurile simple decat sa complic lucrurile de asta am intrebat de siteuri care fac conturi fara scanat si etc etc .asa k nu mai vb tu despre ce nu stii k pari stupid si cazi de fraier.si nu mai da sfaturi atunci cand nimeni nuti cere sa iti spui parerea.
AlexaPink
AWStudent
AWStudent

Mesajde sunflower » Sâm Iun 19, 2010 5:48 pm

Daca nu vrei pareri nu mai posta pe forumuri. Multa bafta la gasit site-uri de cacao care nu cer acte.
sunflower
Instructor
Instructor

Mesajde Michelle » Dum Iun 20, 2010 2:51 pm

Hm, asa e, procentele oferite de unele siteuri nu prea mai corespund cu alea trecute in lista, unele nici nu merita sa se afle in primele 2 pagini fiindca se castiga mai nimik pe ele de ex Cam Prime :shock: NeedLive ;) etc :| unele siteuri nici nu mai exsita sau n-au nici un model online deci ar trebui excluse din lista, parerea mea... :rolleyes:
Michelle
User Avansat
User Avansat

Mesajde AlexaPink » Dum Iun 20, 2010 2:59 pm

nu vreau pareri de la oameni k tine k cei ca tine nu conteaza :yawinkle: si sincera sa fiu nu prea cred k ai tu treaba de ce sunt eu pe acest forum,asa k.... :smt018 si nu toate siteurile care nu necesita acte scanate sunt de cacao.mai informeazate,sunflower.

mersi michelle,sunt intru totul de acord cu tine ;)
AlexaPink
AWStudent
AWStudent

Mesajde sunflower » Dum Iun 20, 2010 4:46 pm

Chiar ma lipsesc de certuri cu pustoaice ca tine. Ce spun eu si ce intelegi tu. Si te sfatuiesc sa tii jignirile doar pt tine.
sunflower
Instructor
Instructor

Mesajde AlexaPink » Dum Iun 20, 2010 7:13 pm

imi pare rau dar nu eu am inceput lantu jignirilor asa ca verifica-ti vocabularu tau si doar asa k informatie,nu mai sunt o pustoaica,asa k nu vorbi te rog despre ceva sau cineva despre care nu stii ABSOLUT nimik.
AlexaPink
AWStudent
AWStudent

Mesajde teroristu199 » Dum Iun 20, 2010 9:42 pm

Alexa,nu stiu de ce esti pe acest forum,recunosc.
Da' presupun ca nu in scopul de a ne invata sa comunicam corect in limba romana.
Sau ai bani si nu are nici o importanta faptul ca scrii cu limbaj de mirc?
Si nu-ti convine sa vezi cosul de gunoi cum arunca cu hartie-n tine...
teroristu199
User Avansat
User Avansat

Următorul

Înapoi la Site-uri video chat