Nu mai merge deloc pe Jasmin - ce sa fac?

Discutii generale despre video chat . Aici este locul pentru intrebari , raspunsuri , comentarii si sfaturi legate de video chat .

Moderator: Alexiss

Re: Nu mai merge deloc pe Jasmin - ce sa fac?

Mesajde DudU29 » Joi Apr 15, 2010 7:14 pm

Iti multumesc foarte mult .. Sper ca sa ajung la un rezultat cat de cat multumitor .. :P ..
Multumesc inca o data .
DudU29
Incepator
Incepator

Mesajde fetish » Vin Apr 16, 2010 9:29 am

Dudu nu i bai cu placere nu sa nascut nmeni invatat

daca nu te descurci sau in fine rez nu e cel la care speri tu poti incerca un tudiou profi ofcourse te vor ajuta mai mult decat putem noi acilika pe forum

oricum ar fi multa bafta

ps daca apar nelamuriri intreaba ; de asemenea spune mi pe ce site uri lucrezi sau vei lucra sa cand imi fac o portita o sa mai scriu cevasilea tips uri
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
fetish
Instructor
Instructor

Mesajde Utilizator sters » Sâm Apr 17, 2010 10:31 am

cezara scrie:----ci minciuna pe fatza...contactam pe messenger, spunem de unde suntem si ne interesam de HD quality pt xlove....eh, nah, c'est la vie...inca unul pus pe lista neagra...----

mare prost mai esti SUN- nu m-am interesat de HD. ca folosesc weburi cu HD pro 9000.- si nu inteleg ce ai vrut sa zici prin fraza asta mototolita.
si cum vorbesc eu romina e de nota 10- ca nu e prima limba a mea, sint nascuta in Russia. si forumul este pentru oricare, nu numai pentru romini ce stiu perfect romina. Aici Tu esti rasist.. dupa cum scrii..
sa ei de p... esti bun.. mai esti tu bun la inca ceva inafara de asta? vad ca si timp ai destul...

c. in c. tau inca o data cu tot respectul fata de romin.
:finga:

Eu cred ca deja ai facut-o lata colega,si cand zic asta ma refer la faptul ca te-ai dat singura de gol ca minti.daca rasfoim putin acest forum cred ca vom gasi un post de-al tau prin care te contrazici singura la ceea ce scrie mai sus.UNDER COLEGULE :lol: :lol: :lol: MIROSUL TAU FIN DE HIENA ESTE FOARTE ACTIV.VAD CA DETECTEAZA BINE :lol: SI PENTRU OXYGENUS COLEGUL NOU AM VERIFICAT-O SI EU DE MULT PE COLEGA SAU COLEGUL NU STIU CE O FI DAR AI DREPTATE.ERA SA UIT.DACA TU VEZI TOATE MODELELE DE ACOLO CEZARA,DE CE NU LE PUTEM VEDEA SI DE AICI CU UN CHANGE IP? SE PARE CA TU FOLOSESTI ACEST FORUM DOAR PENTRU RECLAMA.CANDVA CINEVA TE-A RUGAT PE YM SA DAI NISTE SFATURI INSA CAND AI VAZUT CA NU ESTE INTERESAT DE ASA ZIS-UL FRANCOLIVE I-AI SPUS CA NU POTI VORBI DESPRE ALTCEVA DACA DORESTE.I-AI MULTUMIT SI APOI AI INCHIS CONVERSATIA SCURT.PAPA.MACAR INCEARCA SA TE ABTII DE LA COMPORTAMENTUL NERESPECTOS FATA DE COLEGI,CA PANA LA URMA URMEI SA VEDE CA NU ESTI CHIAR PROFESIONISTA SI DATORITA LOR MAI INVETI CATE CEVA :yawinkle: !!!
Utilizator sters
Instructor
Instructor

Mesajde DudU29 » Dum Apr 18, 2010 2:36 am

Salutare,din nou ... Momentan eu lucrez doar pe Jas , dar chestia este ca lucrez de acasa,plus de asta mai este si facultatea si imi cam limiteaza orele pe care le pot sta online .. In caz de ceva pe jas sunt DrXavier :) .. Am incercat sa pun unele chestii in practica,inca nu am vazut nici un progres,dar cine stie, am rabdare :P .. take care :)
DudU29
Incepator
Incepator

Mesajde cezara » Lun Apr 19, 2010 7:43 am

Aditza
Cu tot respectul fata de tine si de alti utilizatori ai acestui forum... sorry pentru abuz :yawinkle:
Daca nu am putut sai ajut eu cu ceva, atunci esti binevenit sai ajuti tu!
Einstein adept! :smt012
''get busy man" si lasa birfitul
cezara
User activ
User activ

Mesajde Utilizator sters » Lun Apr 19, 2010 8:02 am

cezara scrie:Aditza
Cu tot respectul fata de tine si de alti utilizatori ai acestui forum... sorry pentru abuz :yawinkle:
Daca nu am putut sai ajut eu cu ceva, atunci esti binevenit sai ajuti tu!
Einstein adept! :smt012
''get busy man" si lasa birfitul

La urma urmei nu conteaza ce faci dar macar ar trebui sa ai putin mai mult respect fata de colegi deoarece deocamdata ei alimenteaza site-ul cu informatii foarte utile ce ajuta incepatorii :yawinkle: !

Succes!
Utilizator sters
Instructor
Instructor

Mesajde cezara » Lun Apr 19, 2010 10:23 pm

Aditza- Get busy man, cu ceva rezonabil
Mai ai ce repeta aceeasi fraza ''respectul fata de colegi''' bla bla bla de 10 ori.
Ai fost citit deja odata.
Am impresia ca dormi pe acest forum. Non stop numai gura ta se aude.
Si nu mai da atita reply mesagelor mele, ca o sa-ti zi iarasi ceva de bine.
cezara
User activ
User activ

Mesajde Frumushika » Mie Mai 05, 2010 9:30 am

LiveJasmin e cel mai de cacao site de videochat,sincer vorbind...Am fost acum vreo 2 luni pe locul 5 in team 69 si faceam cam 170 $/zi,pana cand un tembel de araboi s-a decis sa mi-o faca(eu fiind la inceput) asa ca m-a dus in private si mi-a turnat vreo 4 adrese de email si 3 numere de telefon,spunandu-mi sa-l sun a doua zi ,sa vorbim.Eu nu i-am zis nimik araboiului,dar cacanarul a facut imediat un printscreen la portugezii de la LJ cum ca i-as fi cerut lui informatii personale etc,astfel ca tampitzii m-au dat afara din top a doua zi...Buuuun!!!
Mi-am pus ochelarii pe nas si am inceput sa citesc mai bine regulile lor.Asa am aflat ca nu ai voie sa stai in putzica goala in freechat,ca nu ai voie sa apari cu preotul satului in fundal,cu catzel,purcel,etc...Dar nici nu apucasem bine sa rasfoiesc paginile cu alte performeritze de pe LJ ca am si inceput sa vad o gramada de sarmane de la categoria Ebony in ciocolata goala,ba unele si cu dildo-urile in inspectzie...Am scris la suport,cerandu-le explicatii ,dandu-le vreo 12 exemple.Ei au raspuns sec: o sa verificam ce ne spui tu acum si o sa luam masurile necesare.OK,imi zic,astept.Zilele urmatoare situatia era exact la fel...Acuma, este tragic faptul ca pe Jasmin nu se mai fac bani.Este perfect adevarat.Cine spune ca inca se fac,mananca cacao cu ditamai polonicu',sincer...Dar asta e in mare masura din cauza fetelor de pe site.Daca s-a ajuns la categoria(care acum s-a scos) grup sa vezi 3 fete facand fisting in freechat,ce sa mai zici?! Pai cine dreq mai intra in pvt cand isi poate da o la*a in free cu astfel de tampite?!
E foame mare de tot,fratzilor.Chiar si la 1,99$/min astepti ca tampita toata noaptea pentru 30$.
Noi spunem ca romancele sunt in top,ca dau clasa altor fete de pe LiveJasmin...Ha-ha-ha...Din pacate nu e asa...Om fi noi mai inteligente(ca suntem mai frumoase-ma cam indoiesc,zau asa...),dar se pare ca sunt cateva rusoaice foarte smechere,care inca mai fac bani frumosi,adoptand niste tactici banale dar profitabile: Melita,de exemplu-cine nu o stie...fetitza aceea cu tricoul ei rock,cu fatza de baietzel de 14 ani usor retardat:tot ce face e sa-si aranjeze bretonul pe frunte si sa zica FU(fuck you) la membri in freechat.Dar a ajuns top earnings luna asta...Misto,nu-i asa?
In concluzie: LiveJasmin is dead! Mai sunt site-uri de videochat care inca merg,Ifriends de exemplu,doar ca aici e hardcore pana te inscrii si apoi e foarte greoi de invatat,dar ideea e ca se mai fac bani.(stai cu 3$/minut si site-ul iti da 50% din castig,adica ajungi a 1,5$ pe minut-unele fete stau si cu 6$)...
Frumushika
AWStudent
AWStudent

Mesajde loverboy » Mie Mai 05, 2010 12:03 pm

In primul rand vreau sa spun ca mi se pare super site-ul asta, sunt multe de citit si multe de invatat pe baza lui.Am lucrat si eu in videochat in vacanta de vara(pentru bani de buzunar), am ajuns in top69 in prima zi de videochat, se pare ca fiind utilizator nou intra multi topmombers pe tine si te voteaza(iti dau intre 1 si 5 puncte pentru top69).Am lucrat de acasa si primeam doar 85% din cat faceam deoarece ma inregistrase un amic(eram la inceput nu stiam cum sta treaba), mergea bine treaba faceam in jur de 150$ zi dar stateam cam 7-8 ore zi.AM CITIT ce a scris FRUMUSHIKA si vroiam sa va spun ca am patit-o si eu(nu chiar acelasi lucru), eram pe locul 1 in TOP69 la diferenta de vreo 50 puncte de locul 2 deci eram sigur ca in perioada aia voi lua 100$ pana cand intr-un show privat mi-a dat unu adresa de email si am spus "thank you, we will talk soon" atat mi-a trebui, urmatoarea zi am primit suspend din top69 si avertizare ca primesc si amenda daca se mai intampla :( ... In emailul pe care mi l-au trimis erau si citate cu convorbirea mea cu membru acela si cam aveau dreptate i-am acceptat emailul... Dupa vreo ora cat mam certat cu support'ul am ajuns la concluzia ca nu rezolv nimic si am iesit... ERAM PLINI DE NERVI am zis ca imi bag picioarele in el de videochat si numai fac, am intrat iar pe site am inceput sa caut sa inventez scuze, le-am trimis vreo 2 emailuri am stat 1 ora sa le scriu... dupa am intrat iar la support sa vorbesc cu ei le-am spus sa vorbeasca cu cineva mai mare ca nu e posibil asa ceva(aveam vreo 1500$ facuti pana atunci) le-am zis ca le-am facut o gramada de bani sunt pe primul loc si ei ma suspenda asa, le-am jurat ca sterg contul si ma duc sa ma arunc pe geam(exagerasem atunci putin nas fi facut asta niciodata, dar oricum nu cred ca i-am impresionat.. eram f nervos si dezamagit) mi-a spus adminul de la support acelasi lucru ca o sa discute sa se consulte sa vada ce face dar sunt putine sanse sa ma "ierte"...(eu fiind vinovat oricum, stiam asta dar merita sa incerci nu?) Dupa cateva ore seara am intrat iar pe site si SPRE SURPRINDEREA mea :O, mi-au trimis email ca ma iarta de data asta si sa nu se mai intample, asa ca am reintrat in top69 pe 1 loc perioada aia si am primit pana la urma 100$ :) :X
loverboy
Incepator
Incepator

Mesajde fetish » Mie Mai 05, 2010 2:20 pm

stimati colegi din ale tineretii valuri sa ne intoarcem un pik in trecut pt cei ce isis amaintesc si sa aducem un aport nou de cunostiinte pt cei noi :acum vreo 5 ani cand topul de pe jas era cu totul altfel cand premiul cel mare ra de 500 de dolari cand manariile se faceau la un alt nivel , am stat un an in ttopil asta si mi am pazit spatele ;asta inseamna sa gandesti inaintea celorlalti cu un pas aveam zeci de print screen uri pe zi ; la fiecre faza de genul scriam repede no talks about personal details ;si in zilele noastre m aupandit cativa pe iml unde regulile sunt de 100 ori ami stricte ;chair si intr un pvt cu phone chat ma opream din conversatia al tel scriam ca nu e alalowed ce cere print screen frumusel si gata

vdc e o jungla supravietuiesc smecherii sau aiai care gandesc repede ;aveti voi grija dde voi pan sa aiba altii grija de voi
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
fetish
Instructor
Instructor

Mesajde Michelle » Mie Mai 05, 2010 5:04 pm

Vai de capul meu Frumushika tu vb serios? Cum sa fie uratenia aia in top 5 incasari? Membrii astia sunt retardati mintal? Ce draq au? E imposibil sa fie aia chiar si in fata lui Linda, si ale multor modele bune, cu renume pe site - nu are cum....nu, nu! Sunt pagini intregi de modele ale caror nume incepe cu Meli....da search sa vezi! Si cred ca e vorba de un model fetish Meli***Doll mai mult ca sigur! Pai daca ar fi sa o luam logic sunt o gramada care stau in pvt cu 2.99 mult mai mult decat aratarea aia care sta cu 1 99 si nu sunt in top 5! Tu iti dai seama cat trebuie sa stai in pvt cu 1 99 ca sa ajungi la castigurile alea? Fa si u calcul. Cine draq tine martiana aia in pvt atat de mult?
Michelle
User Avansat
User Avansat

Mesajde Frumushika » Mie Mai 05, 2010 6:59 pm

Hehe,Michelle,scumpo,....din pacate asa e....Melita a terminat pe locul 1 in team 69 perioada trecuta pe LiveJasmin....Sa nu te mire insa...Lumea s-a schimbat,la fel si membrii---DOAR LABAGII DE 3 PARALE!!!... :lol:
Intr-adevar,si eu mi-am zis ce dreq e cu baietzelul ala fara par pubian pe locul 1...Le-a luat,insa,pe toate:pe Linda,VeryBerry,nu mai vorbesc de BigBusty si de altele...Si apropo...Melita a fost data afara din topul respectiv luna trecuta,cand era intre primele 3-4 fete,dar acum a revenit in fortza.Da',nah ce sa zic...strategia de retarda vad ca da roade pe LJ...
Din punctul meu de vedere,cel mai tare performer pe LJ este Melena.
De asemenea,toata stima romancelor:EroticAng3l,SexyGia etc.
Frumushika
AWStudent
AWStudent

Mesajde Under10 » Mie Mai 05, 2010 7:25 pm

Frumusika ... pe viitor nu mai da nume de modele romance pe forum public .... nu ar vrea nimeni sa fie secat de labagii care nu au ce face si injura + ca poate unele din acele modele chiar citesc acest forum .
Eu asa zic ca este mai bine voi faceti cum vreti :)
Under10
Profesionist
Profesionist

Mesajde Michelle » Mie Mai 05, 2010 11:13 pm

Pai team 69 e apa de ploaie, acolo clasamentul nu e in functie de cine face cei mai multi bani, cu toate ca multa lume crede chestia asta in mod gresit, e mai mult pt promovarea modelelor noi, punctajul nu se acorda asa cum ar trebui, sunt avantajate foarte mult modelele noi in defavoarea celor vechi, de ex daca 1 membru voteaza cu 5 doua modele - unu vechi si unu nou - ala nou primeste 5 pct, ala vechi 2 pct ( e o obsesie de kk de-a jasminului de a promova modelele noi indiferent cat de varza ar fi si retardatii de membrii pun botu ca prostii, daca o vede pe una pe locul intai ei chiar au impresia ca aia a ajuns cinstit acolo, multi ii intra in pvt de curiozitate) Si in plus ce iti da daca esti pe locul 1 in team 69 - 100 $? Pai 100 $ iei si pe F4F daca esti pe locul 20 lol! Si locul 1 se premiaza k lumea cu 1500 $ nu bacsis ca pe jasmin! Daca totusi tu esti sigura ca fata aia Melita e cea din top 5 incasari atunci e grav rau de tot :smt013, inseamna ca jasminul e plin de membrii ratati si retardati si ca asta prinde acum la ei - femei care le seamana! Desi nu vad cum draq sa fie in top 5 incasari cand ea intra din an in paste si mai sta si cu 1 99 pe deasupra si veryberry aia de care zici u la fel. Pai aia sta mai mult in free doamne iarta-ma dar sunt fete care stau nopti in sir in pvt cu 2 99 alea de ce nu sunt in top 5? O stiu pe una, romanaca Ci*** care chiar statea frate cu 1 99 nopti intergi in pvt, rupea privat dupa privat, ba chiar nici nu puteai sa intri in pvtul ei, ca zicea ca sunt deja prea multi membrii conectati si abia a reusit sa intre in top 5 pe ultimul loc! In mod sigur sunt altii performeri cu nume asemanatoare si care stau cu pret mai mare de 1 99, sau poate sunt peformeri inexistenti pe care i-au pus adminii intentionat si le-au trecut castiguri fictive ca sa dea bine la imagine - cred ca multa lume a observat performerul Rhba*** cu 10 k in 2 sapt care de fapt nu exista - daca te uiti gasesti 2 pagini de conturi inactive care incep cu Rhba si care acum ca prin minune a dispraut din top, dar a aparut pe locul 5 unu la fel de suspect...un top fake de kk plin de membrii de kk care nu stiu sa aprecieze modelele care merita cu adevarat!
Michelle
User Avansat
User Avansat

Mesajde loverboy » Joi Mai 06, 2010 12:19 am

Michelle ce alternativa recomanzi pt lj? f4f?:-? Ca pe lj observ, chiar numai merge nu stiu ce sa zic... ceva nu e bne au ajuns ei pe primul loc si acum sau umflat in pene nu accepta sa cada pe locul 2 si fac manarii au pierdut din membri, cred ca f4f este pe primul loc.
loverboy
Incepator
Incepator

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Discutii generale