MyFreeCams

Discutii generale despre video chat . Aici este locul pentru intrebari , raspunsuri , comentarii si sfaturi legate de video chat .

Moderator: Alexiss

Re: MyFreeCams

Mesajde esmmy » Mar Oct 12, 2010 9:39 pm

1 token=0,05$
Privat=60 tokens pe minut=3$
Group=10 tokens pe minut=0.50$ fiecare membru
Tipsurile pot avea orice valoare:) depinde de "bunavointa" fiecaruia
Toti tokensi pe care ii vezi la Token Stats sunt ai tai. Banii se livreaza de doua ori pe luna pe 16 si 1.
Modalitatile de plata sunt payoneer (tre sa ai minim 20$) si wire (minim 100$)
esmmy
Incepator
Incepator

Mesajde ionut_ro » Mar Oct 12, 2010 9:43 pm

garantat 100% adevarat :supz:
Have fun - Be safe
ionut_ro
Profesionist
Profesionist

Mesajde modelincepator » Mie Oct 13, 2010 3:31 pm

ADICA DACA VREAU SA IMI FAC CONT LA EI (de acasa) si imi pun ca mod de plata transfer bancar imi trebuie 100 $ ?????
'' Don't ever let somebody tell you... You can't do something. You have a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you YOU can't do it. If you want somethin', go get it. PERIOD.'' -Will Smith
modelincepator
Instructor
Instructor

Mesajde ionut_ro » Mie Oct 13, 2010 3:42 pm

uite asta scrie la ei pe site:

Minumum payout : 100$
Cost : 15$
Time to receive payment : 1-2 bank days

sper ca te-ai lamurit putin :D
Have fun - Be safe
ionut_ro
Profesionist
Profesionist

Mesajde cretZu » Mie Oct 13, 2010 4:23 pm

modelincepator scrie:ADICA DACA VREAU SA IMI FAC CONT LA EI (de acasa) si imi pun ca mod de plata transfer bancar imi trebuie 100 $ ?????

Trebuie sa castigi minim 100$ la ei ca sa iti faca plata, Daca intr-o perioada ai facut doar 90$, ei se reporteaza la urmatoarea perioada de plata pana atingi pragul de 100$.
cretZu
User Avansat
User Avansat

Mesajde kin3zu78 » Mie Oct 13, 2010 5:25 pm

Ionut o fi vorba de procentul care il da ei studioul , ca altfel nu are sens ce spune :)
kin3zu78
User activ
User activ

Mesajde ionut_ro » Joi Oct 14, 2010 1:54 am

cine stie... dar zic eu.... nu stii sigur... de ce sa te bagi asa in seama?
nu stii - stai in banca ta. lasa-i pe altii

Bafta acolo!!! :supz:
Have fun - Be safe
ionut_ro
Profesionist
Profesionist

Mesajde evalovesjazz » Vin Oct 15, 2010 12:24 am

Din cate stiam eu pragul minim pentru payment prin Payoneer e de $50 pe MFC... mi-am "comandat" card prin intermediul lor zilele trecute si am vazut intr-o caseta ca se putea selecta minimum amount dintre 50, 100 si inca o suma; posibil sa fie minimul asta numai fiindca era formularul de inregistrare pentru Payoneer.

In afara de asta, despre MFC s-a scris mult pe forum aici, trebuie doar sa cauti bine.
Stiu ca e foarte important camscore-ul (un punctaj in functie de castiguri, tips-uri mai ales, timp petrecut online). E bine sa-l mentii cat mai ridicat ca sa te aduca printre primele pagini afisate membrilor si sa ai mai multa "vizibilitate" la public. Membrii regular sunt foarte importanti aici. De asemenea e recomandat sa vorbesti in loc sa tastezi, dar asta cere sa stii engleza bine si s-o vorbesti fluent. E bine sa ai un profil "plin", reactualizat periodic cu fotografii, sa mentii contactul cu membrii (vezi ca e permis sa faci schimb de adrese de email, poti sa faci o adresa speciala pentru "personajul tau" si sa le dai un mesaj cand intri online sau doar sa faci corespondenta de curtoazie... pe MFC membrii au nevoi putin mai speciale, in sensul ca vor o apropiere mai profunda decat un simplu show sexy).
Daca am gresit pe undeva cu recomandarile, nu ezitati sa ma corectati.
Toate cele bune de la Eva.
evalovesjazz
AWStudent
AWStudent

Mesajde ionut_ro » Vin Oct 15, 2010 12:44 am

Pragul minim de 100$ despre care discutam noi se aplica la wire transfer.

Despre ce ai scris tu acolo, cum ai abordat subiectul atitudine, pot doar sa te felicit si sa te aprob... intradevar un model de videochat :supz:
Have fun - Be safe
ionut_ro
Profesionist
Profesionist

Mesajde just.me » Sâm Oct 16, 2010 4:26 am

Ca sa fie toata lumea lamurita ,va dau site-ul unde va puteti uita la tarifele MFC , tarifele date de ei,nu de studio , sau altcineva...

http://wiki.myfreecams.com/wiki/Payment ... for_Models

Aici gasitit toate informatiile necesare pt MFC:bani,ce inseamna camscore si alte informatii utile.Retineti ca MFC este unul din cele mai complexe site-uri dar si unul din cele mai bune,pe care se fac banuti frumosi.

Spor la camscore
just.me
AWStudent
AWStudent

Mesajde dragutadrian » Sâm Oct 16, 2010 10:34 am

buna all:P

cata agitatie p aici, heheh

20 de tokens =1$
1 token= 0,05 centi
de aici problema e simpla inmulteste totalul tau de tokens cu 0,05 si retine k toti tokenii care iti apar
SUNT NUMAI AI TAI !!!
sunt destule fete p aici care t pot ajuta cu cateva sfaturi. ai acolo sus p mijlocul paginii room topic unde poti sa iti pui cati tokeni vrei pt tits ,ass,strip,pussy
ex: tits 50!strip 100!!pussy 150! and dont forget to rate me !!!
eu zic k din tipsuri se fac cei mai multi bani majoritatea fetelor isi fac treaba in free si vin banii numai din tipsuri.
zic p asta ar trebuii sa intrii knd ai putin experientza sa stii cum sa le vb,cum sa ii paklesti :P

esti incepatoare?:)
dragutadrian
AWStudent
AWStudent

Mesajde miky.technomitzi » Lun Mar 26, 2012 7:10 pm

Buna :) am si eu o mica problema cu Edit Payment Information on MFC,detin deja un card activ Payonner,si cand urmez pasi respectivi : Payoneer status: Not yet registered - Click here to sign up with Payoneer ma trimite pe pagina de la Payonner unde sus in dreapta imi zice:Already applied for a Payoneer account?
If you already applied for a Payoneer card or already own one Click Here! dau Click Here si imi cere:
username,password,date of birth,please type your card number,please type the card below. Completez totul click continue dupa care IMI TOT zice incorrect details .si nu inteleg unde gresesc ma chinui de ceva vreme .. card number e cel de pe card corect? username-ul cu care ma loghez pe MFC si parola implicit. Va rog frumos sa ma ajutati ca pur si simplu nu-mi dau seama unde gresesc!
miky.technomitzi
Incepator
Incepator

Mesajde NCG » Lun Mar 26, 2012 7:13 pm

Ai gresit la username.Trebuie sa scrii username-ul de payoneer.nu cel de mfc.
Pace!
NCG
Cunoscator
Cunoscator

Mesajde miky.technomitzi » Lun Mar 26, 2012 7:46 pm

ms frumos :) :heart:
miky.technomitzi
Incepator
Incepator

Mesajde Roxx » Joi Apr 12, 2012 3:16 pm

Nu stiu daca postez bine intrebarea mea,dar e in legatura cu MFC.Nu stiu cum sa adaug butonul pentru Twitter pe profil.Va rog daca stie cineva,mi-am batut capul o jumatate de zi si tot nu am inteles.Am copiat codul dar nu stiu unde sa ii dau Paste :D
Roxx
Incepator
Incepator

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Discutii generale