Siteuri fara free

Comentarii site-uri de video chat . O lista intreaga de site-uri si comentarii despre acestea .

Moderator: Alexiss

Siteuri fara free

Mesajde floricel023 » Joi Noi 12, 2009 1:03 am

Salutaree.
Am stat 3 ore pe forum sa caut anumite siteuri fara free pe care sa le combin cu altele . Am gasit ceva interesant dar as dorii daca aveti si voi anumite propuneri . Va multumesc
floricel023
User activ
User activ

Mesajde Under10 » Sâm Noi 21, 2009 10:33 pm

CamContacts

Link ptr a fi model >>> http://www.camcontacts.com/exhibinstructions.html
Under10
Profesionist
Profesionist

Re: Siteuri fara free

Mesajde studio_alexia » Sâm Ian 02, 2010 11:58 am

www.elite-contacts.com este un site nou elvetian in care iti poti alege free, private sau grup chat unde poti avea mai multi membri in acelasi timp in privat, site in euro
studio_alexia
Incepator
Incepator

Mesajde goofy » Dum Ian 03, 2010 4:01 am

Pe mine -personal- nu m-a motivat deloc site-ul asta elvetian despre care se tot vb p aici.Am vrut sa ma inregistrez si la un mom dat este o optiune aiurea -zic eu..ti se cere parola de la mail..ceea ce nu e ok(pt mine cel putin) .
goofy
User activ
User activ

Mesajde floricel023 » Dum Ian 03, 2010 10:25 am

EESTE O MARE TEAPA ACEST SITE... ASTIA TREBUIESC IMPUSCATI nu stiu cum sa mai pacaleasca oamenii
floricel023
User activ
User activ

Mesajde Alexiss » Dum Ian 03, 2010 11:34 am

Nu stiu concret despre ce este vorba pentru ca nu am verificat cu manutza mea , dar din cate imi inchipui trebuie sa fie vorba de un program de genul celor care ne spamuiesc de ne ia draq , cum e si la hi5 de exemplu de iti trimite invitatii la toate persoanele pe care le ai in contacte la mail .

Ce frumos ar suna o invitatie de genul . Salut MAMA , sunt fiica ta XYZ , join the hottest adult webcam site , sunt aici si sunt fierinte . (acesta este un mesaj automat haha) . Penal .

Dar e bine , site-ul am inteles citind pe aici ca e promovat foarte bine . Pacat de sumele cheltuite . Din cate stiu eu acest script de video chat e in jurul la 3500 de dolari .

In fine ... , poate ne lamureste studio_alexia despre ce este vorba .
Alexiss
Administrator
Administrator

Mesajde floricel023 » Dum Ian 03, 2010 7:54 pm

Alexiss scrie:Nu stiu concret despre ce este vorba pentru ca nu am verificat cu manutza mea , dar din cate imi inchipui trebuie sa fie vorba de un program de genul celor care ne spamuiesc de ne ia draq , cum e si la hi5 de exemplu de iti trimite invitatii la toate persoanele pe care le ai in contacte la mail .

Ce frumos ar suna o invitatie de genul . Salut MAMA , sunt fiica ta XYZ , join the hottest adult webcam site , sunt aici si sunt fierinte . (acesta este un mesaj automat haha) . Penal .

Dar e bine , site-ul am inteles citind pe aici ca e promovat foarte bine . Pacat de sumele cheltuite . Din cate stiu eu acest script de video chat e in jurul la 3500 de dolari .

In fine ... , poate ne lamureste studio_alexia despre ce este vorba .

Alexiss sa ne intrebam daca are licenta pentru acest script? si eu pot sa fac rost de orice script dar licenta?
floricel023
User activ
User activ

Mesajde Alexiss » Dum Ian 03, 2010 11:23 pm

floricel023 , tipul asta de scripturi nu prea le gasesti la warez . Cine l-a cumparat si a dat bani grei pe el nu il va pune la share. Chiar nu cred ca e o problema de licentiere aici . Si serios vorbind , 3500 de dolari doar pare a fi o suma mare , in realitate chiar nu e .
Alexiss
Administrator
Administrator

Mesajde studio_alexia » Lun Ian 11, 2010 5:33 pm

Buna, vreau doar sa va spun ca nu este nicio teapa acest site elvetian www.elite-contacts.com, are licenta si tot ce ii trebuie, este facut de cineva din elvetia si este la inceput, eu am ajutat la crearea lui si am incercat sa il facem cat mai bine, sa aiba la alegere free, chat sau private chat, este foarte bine promovat si suntem in cautare de modele si nu ti se cere parola de la mailul tau ci o parola cu care sa te loghezi, ti se cere o adresa de mail ca sa confirmi inregistrarea ca model pe site.
Inainte sa judecati dati o sansa.Multumesc
studio_alexia
Incepator
Incepator

Mesajde dreamnight » Sâm Feb 27, 2010 7:48 pm

Ma uit pe site-ul propus de tine, cel elvetian dar vad ca majoritatea modelelor sunt offline. Cum e cu el pana la urma?
dreamnight
Incepator
Incepator

Mesajde sunflower » Mar Mar 02, 2010 1:12 am

Promovare aproape zero. Asta e problema lor.
sunflower
Instructor
Instructor

Mesajde Frumushika » Vin Mai 07, 2010 9:56 am

Ce naiba,toate romancele se dau bulgaroaice...?! Am trait s-o vad si pe asta! Putina demnitate ar fi ok...Sa zica si ele ca sunt macar din Cehia... :rolleyes:
Frumushika
AWStudent
AWStudent

Mesajde fetish » Vin Mai 07, 2010 3:58 pm

pai e si logic sa se dea bulgaroaice ddeoarece ne asemanam la multe cu preietenii nostrii de peste dunare in special la fizic fiind balcanici

deumusika tu ai vazut eveb o cehoaica , nu am refer la vdc world ca si eu zik cas din malaezia , ma refer la real world ;pai e ca si cum tu ai zice ca esti din Nigeria ;alea(cehaoicele)sint in proportie de 90% blonde cu ochii verzi pe cand romancele noastre maj lor sunt bruneye faine unele super solarizate altel ok la cap solar dar totusi brunete cu ochi caprui;plus dif f mari al conf corporala cine are ochi si stie imediat se prinde ca ai dat o cotita

lasa ca sunt destepte alea care se dau bulgaroaice
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
fetish
Instructor
Instructor

Înapoi la Site-uri video chat